Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)

Radek Faksa (DAL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:00
    Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:46 (07:06:13)

1. Jacob Markström (VAN) 38 zák., 2 góly, 95,0%
    2. Alexandr Radulov (DAL) 1+0
    3. Luke Schenn (VAN) 0+0

Statistiky: Střely na bránu: 31-40; Zablokované střely: 17-9; Vhazování: 39%-61%; Hity: 27-16; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.

Dallas ve Vancouveru dlouho prohrával, dvěma góly ve třetí třetině ale dokázal smazat dvoubrankové manko a vynutil si prodloužení, které nerozhodlo. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy, jenž rozhodla až osmá série, ve které se jako jediný prosadil po krásném bekhendovém blafáku Markus Granlund. Konečný výsledek zápasu. Vancouver Canucks 3 Dallas Stars 2.

Markus GRANLUND - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je MARKUS GRANLUND.

8. série
    1:0
    Mattias Janmark si z levého křídla rychle sjel před bránu a rychlou střelou zápěstím přestřelil bránu!

8. série
    1:0
    Markus Granlund předvedl nádherný bekhendový blafák a zasunul puk mezi betony Antona Chudobina!

7. série
    0:0
    Roope Hintz zvolil rychlou střelu zápěstím, která z mezikruží zamířila vedle levého horního rohu brány.

7. série
    0:0
    Quinn Hughes rychle zamíchal s pukem, bekhendem ale trefil u pravé tyče levý beton Antona Chudobina.

6. série
    0:0
    Miro Heskanen chtěl střelou zápěstím vymést pravý horní roh brány, jenže Jacob Markström vytáhl úžasný semafor!

6. série
    0:0
    Ryan Spooner zvolil v mezikruží rychlou střelu zápěstím a Anton Chudobin puk vyrazil levým betonem.

5. série
    0:0
    Jason Spezza zvolil bekhendové zakončení, které Jacob Markström zneškodnil vyrážečkou.

5. série
    0:0
    Bo Horvat zvolil v mezikruží během pomalé jízdy rychlou střelu zápěstím, kterou orazítkoval horní tyč!

4. série
    0:0
    John Klingberg zvolil rychlou střelu zápěstím, kterou Jacob Markström opět vyrazil vyrážečkou.

4. série
    0:0
    Josh Leivo byl dnes hodně aktivní, jenže také on ztroskotal na Antonovi Chudobinovi, který puk vyrazil.

3. série
    0:0
    Hostující kapitán Jamie Benn zvolil rychlou střelu zápěstím, která skončila na vyrážečce Jacoba Markströma.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 5. Schaller (Beagle, Biega), 12. Bärtschi (Boeser), rozh. náj. M. Granlund – 50. Cogliano (Faksa), 55. Radulov (J. Klingberg, Janmark)