Parma – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Fiorentina – Turín 1:1 (kon.) | Frosinone – Spal 0:1 (kon.)
AS Řím – Neapol 1:4 (kon.) | Bologna – Sassuolo 2:1 (kon.) | Inter – Lazio 0:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (1:1)
Turín FC
Neděle 31.03.2019, 15:00 • Stadio Artemio Franchi (Firenze) • Italská Serie A • 29. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:8. (17:06:45)

Hned šest nastavených minut ve druhém poločase je u konce. Fiorentina uhrála v domácím prostředí s Turínem remízu 1:1.

Fiorentina vstoupila do utkání o poznání aktivněji. Domácí celek se dostal do tlaku a velmi rychle byl odměněn úvodní brankou zápasu. Po Izzově chybě při odkopu hlavou vyslal do úniku Vitor Hugo Giovanniho Simeoneho, který kličkou překonal Siriga. Turín se ale ihned nadechnul k odpovědi. Parádní ránou srovnal stav ještě do konce první půle Daniele Baselli.

Po změně stran už příliš šancí k vidění nebylo. Turín byl překvapivě o něco aktivnější, ale Albana Lafonta příliš nepotrápil. Co ale Lafontovi nadělalo velké potíže, byl přetažený balon daleko za vlastní branku. Domácí gólman neodhadl situaci a protrhl síť.

90+6

90+5
    Salvatore Sirigu rozehrával od vlastní branky až k útočníkovi Belottimu. Turín však balon příliš dlouho neudržel a musel se stáhnout proti útoku Montiela.

90+4
    Domácí ještě pokračovali v tlaku rozehrávkou od rohového kopu. Po odraženém balonu pálil právě Vincent Laurini, ale ihned po odkopu se znovu držel za špičku kopačky.

90+3
    Fiorentina se ještě v nastaveném čase vydala do útoku. Nejprve pálil z úhlu Bryan Dabo, ale Sirigu míč vyrazil mimo pokutové území. Následná rána byla zablokována obranou.

90+2
    Lauriniho trápí křeč. Na pomoc mu z branky doběhl Alban Lafont, ale situaci přichází zkontrolovat také hlavní rozhodčí.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase šest minut!

90
    Simeone mohl rozhodnout. Nadýchaný centr Veretouta padal přesně do ideální prostoru, ale Giovanni Simeone byl tísněn hned dvojicí soupeřů a tak nedokázal zakončit přesně.

89
    Po dlouhé době v obraně se domácí vydali také na útočnou polovinu. Po několika rychlých krocích směrem k brance vypálil střídající Montiel, ani nyní ale Sirigu nemusel předvést svůj um.

88
    Po hlavičkovém souboji mohl balon odkopnout do bezpečí Vitor Hugo. Balon ale nezasáhl ideálně a to nahrálo hostům. Ani Zazova přihrávka ale nebyla přesná.

87
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Kevin Mirallas, přichází Cristobal Montiel.

86
    Simone Zaza je dodatečně potrestán za tvrdý skluz ve střední části trávníku.

86
    Ani s přibývajícím časem se nemohou hosté prosadit přes staženou obranu Fiorentiny. Nyní mohl jít do protiútoku Vlahović, ale byl zastaven ještě před pokutovým územím.

85
    Ani nyní se hostům standardní situace nevydařila. Přetažený centr prolétl pokutovým územím zcela bez doteku hráčů. Rozehrávat tak bude Lafont.

84
    Útočnou akci hostů vedl na pravém kraji střídající Berenguer. Domácí se však dokázali těsně před šestnáctkou ubránit, následně ale fauloval u postranní lajny Laurini.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Ve druhém poločase stále čekáme na slibnější šanci u jedné z branek.

82
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Soualiho Meïté.