Pondělí 01.04.2019, 21:15Portugalská Primeira Liga • 27. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (23:14:29)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:16.

Je konec! Setúbal nakonec zvládl dnešní duel na půdě Feirense a vítězí 1:0. Vše podstatné se dnes odehrálo až po změně stran. První velkou šanci měl v 74. minutě Pereira, ale jeho skákavá rána prolétla těsně vedle branky. Domácí celek si celou situaci zkomplikoval v 78. minutě, kdy se nechal vyloučit Flávio. Hosté svou přesilovku rychle využili, když se v 82. minutě trefil Jhonder Cádiz! Setúbal si už poté závěr duelu pohlídal.

90+5

90+3
    Feirense zahrávalo ještě jeden rohový kop, ale ani tentokrát branku soupeře neohrozilo. Hráči v šedém dnes brání na jedničku.

90+2
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Hildeberto Pereira, přichází Allef.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Domácí ještě dostanou jednu šanci. Jeden z hráčů Setúbalu totiž fauloval v blízkosti pokutového území a sudí nabídl Feirense přímý kop.

89
    Feirense už vrhá všechny síly do útoku a i v oslabení se snaží zvrátit nepříznivý vývoj dnešního střetnutí. Hosté však brání opravdu důsledně.

88
    Jhonder Cádiz poslal dobrou přihrávku na hranici pokutového území, odkud následně zakončoval Hildeberto Pereira, jehož rána prolétla nad břevnem.

87
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Rúben Micael, přichází Zequinha.

86
    Hostující brankář dlouho otálel s odkopem od branky. Je jasné, že hráči Setúbalu se už v závěru dnešního souboje nikam hnát nebudou.

85
    Domácí trenér vypadá po událostech posledních minut hodně zaskočeně. Se záchranou Feirense v nejvyšší soutěži to vypadá bledě.

84
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Fábio Sturgeon, přichází Rafael Crivellaro.
    82. Jhonder CÁDIZ - 0:1

82
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Nakonec jsme se v dnešním utkání dočkali branky! Hostující celek se dostává do vedení! Setúbal zužitkoval přesilovku! JHONDER CÁDIZ si naskočil na centr z pravé strany a prudkou hlavičkou otevřel skóre!

81
    Edson Farias si v souboji u postranní čáry pomohl nedovoleným zákrokem a poslal jednoho ze soupeřů na zem. Vše se obešlo bez karetního trestu.

80
    Hosté následně zahrávali přímý kop, jehož rozehrávky se ujal Nuno Valente, ale jeho technická rána prolétla kousek nad břevnem.