Teplice – Slavia 0:7 (kon.) | Jihlava – Třinec 7:0 (kon.) | Zlín – Karviná 6:1 (kon.)
FC Zlín
6:1 (4:0)
MFK Karviná
Pondělí 01.04.2019, 13:00 • Vršava • Juniorská liga – O umístění • 1. kolo

Zlín ovládl i druhý poločas a bez problémů si dokráčel k prvnímu vítězství v nadstavbové části. Karviná se jednou dokázala přece jen prosadit a překazila brankáři Zlína čisté konto. Ve druhém poločase se dostávala již před branku, ale vyložené šance si nevypracovávala. Dáno i tím, že domácí celek hodně zvolnil svou hru, oproti prvnímu poločasu. (14:55:46)

90

90
    V ní ještě bylo k vidění přízemní zakončení Zlína, které však hráči nesedlo a poslal míč hodně mimo branku.

90
    Poslední minuta základní hrací doby.
    88. Patrik SLAMĚNA - 6:1

88
    Zlín právě vstřelil branku!
    Další útok Zlína už znamená jejich šestou branku. PATRIK SLAMĚNA využil zaváhání obrany Karviné a dává svou druhou branku v dnešním zápase.

88
    Gettler dostal dobrou přihrávku, ale nakonec se s míčem nedostává před branku.

86
    Avšak tahle branka už nám jen upravila kosmeticky stav ve skóre a nemění na tom nic, že domácí si dnes připíší první tři body v nadstavbové části.
    85. Oliver PUTYERA - 5:1

85
    Karviná právě vstřelila branku!
    Lebánek si dnes čisté konto do statistik nezapíše. Zlínská obrana nyní nezafungovala nejlépe a OLIVER PUTYERA si v poklidu došel s míčem až před branku a zakončuje pod nohy vybíhajícího Lebánka.

84
    Zlínští u míče a kontrolují v poklidu závěrečné minuty dnešního zápasu, který zvládají v suchém triku.

83
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází A. Tkadlec, přichází Košák.

83
    Hráč Karviné nyní skluzem dával míč na svého brankáře a tím zažehnal nebezpečí.

82
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Hladík, přichází Sembol.

81
    Domácí se dostali do další útočné akce, kdy bylo poměrně dost prostoru v obraně Karviné. Nakonec to není šestá branka v síti hostů.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Nečas, přichází Gettler.
    80. Viacheslav BYKHOVSKYI - 5:0

80
    Tak přece se jen domácí prosazují ve druhém poločase. VIACHESLAV BYKHOVSKYI dostal míč do prostoru penalty a neměl problém zakončit do branky.Tichý tedy taktéž inkasuje.

78
    Centr z rohového kopu nebyl vůbec špatný a jeden z hráčů Zlína tečoval míč svou hlavičkou, Tichý však hbitě zakročil a drží své čisté konto, poté co po prvním poločase vystřídal Ciupu.

Adam Dořák

Branky: 18. Slaměna, 37. Nečas, 40. Červenka, 44. Hnaníček, 80. Bykhovskyi, 88. Slaměna – 85. Putyera

Karty:   63. Tkadlec (ZLN) – 17. Wybranczyk (KAR), 21. Fokaidis (KAR), 51. Paholík (KAR), 75. Botur (KAR)

FC Zlín: Lebánek – Červenka (74. Bykhovskyi), Hnaníček, A. Tkadlec (83. Košák), Slaměna, M. Mlýnek (77. Kolář), V. Mlýnek (70. Novák), Zahradník, R. Tkadlec, Venený (C), Nečas (81. Gettler).
    Náhradníci: Číž, Novák, Košák, Kolář, Gettler, Bykhovskyi

MFK Karviná: Ciupa (C) (46. Tichý) – Paholík, Wybranczyk, Ceniga (61. Botur), Wala, Hladík (82. Sembol), Fokaidis, Zych (46. Uchronski), Gros, Putyera, Hujo.
    Náhradníci: Motyčka, Sembol, Hejda, Botur, Tichý, Uchronski

Rozhodčí: J. Vojkovský – S. Pochylý, L. Lakomý