1:3 (1:0)
SG Dynamo Drážďany
Pondělí 01.04.2019, 20:302. německá Bundesliga • 27. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:30:41)

Máme za sebou utkání 27. kola německé 2. Bundesligy, ve kterém Drážďany zvítězili na hřišti Aue 3:1. Do vedení se ale dostali domácí, to když ve 27. minutě zužitkoval centr Rieseho Philipp Zulechner. Druhý poločas však patřil hostům. V 50. minutě se rovněž ze vduchu prosadil Lucas Röser, vítězný gól si na své konto připsal debutant v sestavě Justin Löwe. Na konečných 1:3 upravil po krásné individuální akce Erich Berko. Drážďany se díky tomuto vítězství oddálili od sestupových pozic na sedm bodů, ze 14. místa ztrácí na dnešního soupeře jediný bod.

90+5

90+4
    Poslední minuta probíhá na polovině Aue, kde s poklidem kombinuje vítězné mužstvo, SG Dynamo Drážďany.

90+3
    Zápas už se pouze dohrává, je jasné, že všechny tři body si z dnešního zápasu odnesou Drážďany.
    90+1. BERKO - 1:3

90+1
    Drážďany právě vstřelily branku!
    Fantastická individuální akce ERICHA BERKO rozhoduje zápas! Hostující útočník se od poloviny hřiště hnal sám na bránu, tělem odstavil bránícího Nazarova a poté i dokonale vykoupal brankáře Mannela! Opravdu skvělá tečka za dnešním zápasem!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Na roh už příliš hráčů hostů do vápna nešlo, do bezpečí odhlavičkoval míč Kalig.

88
    Berko vybojoval na Kaligovi rohový kop. To je přesně to, co Drážďanám vyhovuje.

87
    Duljević se rychlým tempem hnal k balónu, na poslední chvíli skluzem zasáhl poslední obránce, Dominik Wydra.

86
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Baris Atik, přichází Sören Gonther.

85
    Po centru z levé strany uvidíme šanci na vyrovnání, Aue má k dispozici rohový kop.

84
    Atik si v jednom ze soubojů zřejmě přivodil nějaké zranění. Okamžitě ukazuje na střídačku, že musí být vystřídán.

83
    Střídání v týmu FC Erzgebirge Aue: ze hřiště odchází Calogero Rizzuto, přichází Dimitrij Nazarov.

82
    Justin Löwe prožívá skvělý vstup do utkání. Vůbec poprvé v sezóně dostal od trenéra příležitost, kterou okamžitě chytil za pačesy, když se prosadil po pouhých třech minutách na hřišti.
    81. LÖWE - 1:2

81
    Drážďany otáčí vývoj utkání na svou stranu! Centr z rohového kopu se odrazil na šestnáctku k připravenému JUSTINOVI LÖWEMU, jehož tvrdá střela zapadla i za přispění teče nechytatelně k pravé tyči!