Paderborn – Hamburg 0:2 (kon.) | Augsburg – RB Lipsko 1:2 (po pr.)
FC Augsburg
1:2 (0:0)
RB Lipsko
Úterý 02.04.2019, 20:45 • WWK Arena, Augsburg • Německý pohár • Čtvrtfinále

To bylo něco! Už se zdálo, že zápas dospěje do penaltového rozstřelu, avšak hosté nakonec rozhodují v nastavení, když byl po ruce Michaela Gregoritsche odpískaný pokutový kop, který proměnil Marcel Halstenberg. Hosté tak vyhrávají 2:1 a postupují poprvé v historii klubu do semifinále německého poháru. (23:23:07)

120+2

120+1
    Druhý poločas prodloužení se bude nastavovat o minutu. To domácí již nestihnou.
    120+1. Marcel HALSTENBERG - 1:2

120+1
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MARCEL HALSTENBERG, který zamířil přesně do horního rohu brány a gólman Gregor Kobel neměl absolutně šanci zasáhnout – 1:2!
    120. Michael Gregoritsch zahrál ve vápně rukou - penalta!

120
    Jenže v poslední minutě prodloižení tu penalta už je. Po centru do vápna totiž ve výskoku rukou zahrál Michael Gregoritsch a jasný pokutový kop!

120
    Penalta pro Lipsko!

118
    Do zápasu musel zasáhnout také videorozhodčí, když Yussuf Poulsen poslal balon přímo na ruku Georga Teigla. Jenže penalta to nebyla, protože Teigl měl ruku u těla a tohle by bylo hodně přísné.

116
    Hned dvakrát padl na hranici vápna hostující Cunha, ani jednou ale nebyl faul zapískaný a hosté se tak pokutového kopu nedočkali.

115
    V prodloužení hrají prakticky již pouze domácí. Hosté se nikam neženou a zdá se, že čekají na penalty.

113
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Konstantinos Stafylidis.

111
    Richter nyní zakončoval efektivně přes hlavu, bránu ale netrefil.

109
    A další šance Finnbogasona. Ten tvrdě vypálil z pravé strany, gólman Gulácsi dokázal ale míč vyrazit.

106
    Symbolicky ofsajdem začal druhý poločas prodloužení domácí Finnbogason.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení přinesl jen dvě nebezpečné střely, které byly ale obě z ofsajdu. Takže se nerozhodlo a uvidíme, zda gól padne ze hry a nebo zda budeme svědky pokutových kopů.