Montpellier – Guingamp 2:0 (kon.) | Štrasburk – Remeš 4:0 (kon.)
Montpellier HSC
2:0 (1:0)
EA Guingamp
Středa 03.04.2019, 19:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:7. (20:50:05)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Montpellieru, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. I druhý poločas nám celkem nezáživnou podívanou, která přinesla střelecké pokusy pouze na jedné straně. Montpellier byl totiž směrem dopředu výrazně nebezpečnější, navíc se mu dařilo odrážet ataky svého soupeře. Domácí se v závěru utkání dostali k druhé brance, čímž defakto rozhodli o vítězi tohoto zápasu.

90+4

90+3
    Zdá se, že o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto, domácí si totiž pohrávají s míčem na vlastní polovině.

90+2
    Nakonec se po levém křídle dokázal prodrat do šestnáctky Rebocho, jehož přízemní přihrávka našla pouze nohu soupeře.

90+1
    Guingamp se poměrně na dlouho dobu dostal na druhou stranu hrací plochy, kde se k ničemu vážnějšímu stále nedostává.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

88
    I další akci táhl Ristić, který si tentokráte neporozuměl s Lasnem. Útočný výpad je tak u konce, Caillar ihned rozehrával od své svatyně.

87
    Přenesení hry směřovalo na naprosto volného Ristiće, který zastihl míč na hrací ploše. Následně mu nevyšel první kontakt, soupeř tak získal balón zpět.

86
    Jedno je jisté, ani jeden z celků dnes už střídat nebude. Před malým momentem bylo provedeno poslední střídání, závěr by tak neměl přinášet delší prodlevy.

85
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Petar Škuletić.

84
    Až nyní se Guingamp dokázal s míčem usadit u opačného pokutového území. Situaci se ještě snažil dohrát Rebocho, který ale roh nevybojoval.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. O vítězi utkání se zdá být rozhodnuto, avšak ještě nepředbíhejme, hosté se určitě nevzdávají.

80
    Branka nakonec platí, Montpellier se skutečně dostává do dvoubrankového vedení. Ihned po rozehrávce to po levém křídle zkoušel hostující Rebocho.

79
    Regulérnost branky ještě projednává hlavní rozhodčí, který už něco málo přes minutu debatuje s videorozhodčím.
    78. Mihailo RISTIĆ - 2:0

78
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Z pravé strany přiletěl do malého vápna velice nebezpečný centr, který propadl až na naběhnuvšího MIHAILO RISTIĆ, jenž doslova dotlačil hrací předmět za brankáře Caillarda.

78
    Domácí ještě zahrávali rohový kop, na který si na hranici malého vápna dokázal naskočit Hilton, jehož hlavičku odhlavičkoval z čáry protihráč.

77
    Hra se opět přemístila na polovinu Guingampu, kde soupeř rozjel přízemní kombinaci. Ta zatím nic nepřináší, neboť Schirí přihrával zpět na Congrého.