Ath. Bilbao – Levante 3:2 (kon.) | Eibar – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Huesca – Celta Vigo 3:3 (kon.)
Valencia – Real Madrid 2:1 (kon.)
SD Huesca
3:3 (0:1)
Celta de Vigo
Středa 03.04.2019, 20:30Španělská LaLiga • 30. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (22:28:42)

Dnešní infarktové utkání je u konce! Hosté šli v prvním poločase do vedení 1:0 a na hodně branek to dnes rozhodně po první půli nevypadalo. Vše se ovšem změnilo v druhém poločase, kdy nejprve hosté šli do vedení o dvě branky, ale poté se rozstříleli domácí, kteří dokázali za deset minut skórovat třikrát! Hosté to ovšem nevzdali a v 81. minutě dokázali stav utkání vyrovnat.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 9:12.
    90+3.
    90+5. Velká šance domácích

90+5

90+3
    Obrovskou šanci zahodil na konci jeden z útočníku Huescy! Domácí nyní mohli vstřelit rozhodující branku.

90+2
    Hosté se po soubojích dostali do vápna, kde došlo k centru, který ovšem skončil v náruči domácího brankáře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navrch!

90
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Jozabed.
    89. Žlutá karta

89
    Žlutou kartu dostává Emre Mor (Real Club Celta de Vigo).

88
    Střela z přímého kopu skončila v dobře postavené zdi bránící Huescy.

87
    Utkání se blíží do samotného závěru, Celta má nyní šanci v podobě přímého kopu.

87
    Dnešní utkání sleduje 6552 diváků!

86
    Pohledný centr domácích končí za čárou, Huesca rozehrává rohový kop.

85
    Centr zleva před branku nevyšel, pro míč si vyskočil brankář Santamaria.

84
    Hosté budou mít k dispozici zajímavou standardní situaci z levé strany.

Adam Mitáš

Branky: 63. Gallego, 71. Ávila (Moisés Gómez), 73. Pulido – 15. Méndez (Aspas), 57. Aspas, 82. Boudebouz (Aspas)

Karty:   25. Pulido (HSC), 55. Etxeita (HSC) – 19. Méndez (CVG), 52. Olaza (CVG), 89. Mor (CVG)

SD Huesca: R. Santamaría – Mantovani, Etxeita (C), Pulido – Y. Herrera (58. Gallego), Musto (35. Ferreiro), Rivera, Galán – Moisés Gómez, Ávila (77. Melero) – Cucho.
    Náhradníci: Jovanović – Diéguez, Gallego, Ferreiro, Gallar, Añor, Melero.

Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Cabral, Hoedt, Olaza – Méndez (20. Boudebouz), Lobotka, Yokuşlu, Boufal (90. Jozabed) – Aspas (83. Mor), Gómez.
    Náhradníci: S. Álvarez – Beltrán, Boudebouz, Costas, Jozabed, K. Vázquez, Mor.