Empoli – Neapol 2:1 (kon.) | AS Řím – Fiorentina 2:2 (kon.) | Janov – Inter 0:4 (kon.)
Frosinone – Parma 3:2 (kon.) | Spal – Lazio 1:0 (kon.) | Turín – Sampdoria 2:1 (kon.)
Janov CFC
0:4 (0:2)
Inter Milán
Středa 03.04.2019, 21:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:53:23)

Držení míče: 26 % : 74 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:12.

Je konec. Inter Milán dnes naprosto jasně vyhrál na půdě Janova 4:0 a upevnil si tak třetí místo v Serii A.
    Už v 15. minutě poslal hosty do vedení Roberto Gagliardini. Ve 39. minutě přišel pro domácí tým velký problém, když byl vyloučen Romero a následně proměnil pokutový kop Icardi, který tak poslal Inter do dvoubrankového vedení.
    V 54. minutě zvýšil vedení Perišić a hosté dominovali hře. Nakonec přidal ještě jednu branku v 81. minutě Gagliardini.

90

88
    Nyní přišel faul z domácí strany ve středu hrací plochy a u míče tak je opět Inter.

87
    Domácí mužstvo už před dnešním zápase nemělo o co bojovat, jelikož je zachráněno a na evropské poháry už nedosáhne.

86
    Janov dnes sice nepředvedl dobrý výkon, ovšem fanoušky mají skvělé, jelikož ti se i nadále baví.

84
    Už to vypadalo, že se domácí dostanou ke střele, ale nakonec skončil míč pouze u brankáře Handanoviče.

83
    Nyní se Škriniar provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude Janov.

81
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Ivan Radovanović, přichází Luca Mazzitelli.
    81. Roberto GAGLIARDINI - 0:4

81
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    A je to už 4:0 pro hosty! Po centru Perišiće z rohu se dostal do zakončení hlavou ROBERTO GAGLIARDINI, který zamířil k levé tyči, kde jeho pokus sice vyrazil brankář Ionut Radu, ale bylo to pár centimetrů za brankovou čárou a míč tak přešel do branky celým objemem. Asistence: Perišić.

80
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Mauro Icardi, přichází Keita Baldé.

79
    Inter jasně kontroluje toto utkání a stále drží míč.

77
    Domácí obrana si věděla rady s centrem z pravé strany, ale směrem dopředu to ze strany Janova je takřka nulové.

75
    Christian Kouamé se nyní dostal do zakončení, ale Samir Handanovič si byl jistý a předvedl dobrý zákrok.

74
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Borja Valero.

74
    Nakonec se ke střele odhodlal Matteo Politano, ale Ionut Radu předvedl dobrý zákrok a následuje rohový kop pro Inter.

73
    Momentálně se toho na hrací ploše moc neděje, jelikož Inter stále drží balón na svých kopačkách a nikam se moc nežene.

Michal Raška

Branky: 15. Gagliardini (Asamoah), 40. Icardi (pen.), 54. Perišić (Icardi), 81. Gagliardini (Perišić)

Karty:   14. Lerager (JAN), 35. E. Zukanović (JAN) – 27. Asamoah (INM)   39. Romero (JAN)

Janov CFC: Radu – P. Pereira, Romero, E. Zukanović (C), Gi. Pezzella – Lerager, Radovanović (81. L. Mazzitelli), Rolón, Sturaro (65. Bessa) – A. Sanabria (41. Biraschi), Kouamé.
    Náhradníci: Marchetti, Jandrei – Bessa, Biraschi, Favilli, Günter, Lakićević, Lapadula, Lazović, L. Mazzitelli, Panděv, Veloso.

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Miranda, Škriniar, Asamoah – Gagliardini, Brozović (66. Mário) – Politano (74. Valero), Nainggolan, Perišić – Icardi (80. K. Baldé).
    Náhradníci: D. Padelli – Valero, Candreva, Colidio, Dalbert, K. Baldé, Mário, Ranocchia, Salcedo Mora, Soares, Gavioli.

Rozhodčí: Maurizio Mariani – Gianluca Vuoto, Gianmattia Tasso