Empoli – Neapol 2:1 (kon.) | AS Řím – Fiorentina 2:2 (kon.) | Janov – Inter 0:4 (kon.)
Frosinone – Parma 3:2 (kon.) | Spal – Lazio 1:0 (kon.) | Turín – Sampdoria 2:1 (kon.)
Turín FC
2:1 (2:0)
UC Sampdoria
Středa 03.04.2019, 21:00 • Stadio Olimpico Grande Torino • Italská Serie A • 30. kolo

Statistiky zápasu:

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:12. (23:05:52)

Fotbalisté Turína porazili Sampdorii 2:1 a připisují si do tabulky Serie A tři body. Domácí nasměroval za výhrou dvěma zásahy v závěru první půle kapitán Andrea Belotti, který mohl na začátku druhého dějství klidně zkompletovat hattrick. V ofenzivě nepříliš výrazní hosté se dočkali kontaktního zásahu až v 83. minutě, kdy se trefil Manolo Gabbiadini. To však bylo z jejich strany také vše.

90+4

90+4
    Hosté měli vhazovat, ale Parigini jim nechtěl odevzdat míč. Získal tak pro svůj tým další čas.

90+3
    Domácí sbírají cenné sekundy na útočné polovině. Rozehrávali standardku a míč se odrazil k Sašovi Lukićovi. Jeho pokus musel krotit v rukavicích Audero.

90+1
    Manolo Gabbiadini zasáhl protihráče skluzem. Také jemu se před očima zažlutilo. Rozhodčí nastaví zápas o 4 minuty.

90
    Saša Lukić zastavil akci hostí držením za dres. Následuje samozřejmě žlutá karta.

89
    Po centru Pariginiho si míč rovnal zády k bráně Belotti. K zakončení se ale nedostal.

89
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Álex Berenguer, přichází Saša Lukić.

86
    Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).

85
    Útočný faul byl odpískán Ansaldimu. Hosté rozehrávají.
    83. Manolo GABBIADINI - 2:1

83
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Hosté dramatizují závěr zápasu! MANOLO GABBIADINI obdržel míč od Defrela a přízemní střelou zpoza šestnáctky překonal brankáře Sirigua – 2:1.

82
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Emiliano Moretti, přichází Koffi Djidji.
    81. Hostujícího brankáře Audera protáhl Parigini.

81
    Vittorio Parigini dostal přihrávku na pravé křídlo a křížnou střelou protáhl brankáře Audera. Ten balón vytěsnil mimo.

80
    Berenguer je zpět na trávníku. Domácí si tak ještě mohou pošetřit další střídání.