PSG – Nantes 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (1:0)
FC Nantes
Středa 03.04.2019, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzský pohár • Semifinále

Já děkuji za pozornost a přeji doboru noc. (23:02:55)

Držení míče: 73 % : 27 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:15.

Po značně klidnější první půli jsme sledovali o mnoho zajímavější druhý poločas. PSG nakonec postupuje do finále Francouzského poháru po brankách Verrattiho, Mbappého a Alvese. Druze jmenovaný se přitom trefil až z druhé penalty, kterou dostal k dispozici. Celkově vzato byli Pařížané o mnoho lepším mužstvem, ačkoliv Nantes bylo taktéž schopno příležitostně zahrozit z rychlých brejků.

90+6
    90+6. Moutoussamy skóre neupravil

90+6
    Moutoussamy se ještě mohl postarat o čestný gól, jeho lob po samostatném nájezdu však na brankové čáře zlikvidoval včasně se vracející Kimpembe!

90+6
    Bernatův ani Draxlerův pas pod sebe nikoho nenašel.

90+5
    Draxler to s razancí průnikového pasu pro Mbappého přehnal.

90+4
    Utkání už se dohrává, ani jedna ze stran již nemá přiliš o co hrát.
    90+2. ALVES - 3:0

90+2
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!

PSG stvrzuje postup do finále! Verratti pohledným přenesením hry otevřel prostor DANIMU ALVESOVI, který se blýskl parádním zpracováním a lobem přes Tatarusanovu hlavu z obtížné pozice!

90+1
    V době, kdy se nám rozbíhá šestiminutové nastavení, se ošetření dopřává Thiagu Silvovi, který to schytal míčem do obličeje.
    90. Mbappého šance

90
    Mbappé se po pohledné akci PSG ocitl tváří v tvář Tatarusanovi, Rumunec jej však bravůrním reflexivním zákrokem vychytal!

89
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Touré, přichází Moutoussamy.

87
    Bernat ostrým skluzem zastavil Limbombeho postup již v ranné fázi. Žlutá karta na místě.

86
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Fábio, přichází Limbombe.
    85. MBAPPÉ - 2:0

85

Napodruhé už to KYLIANOVI MBAPPÉMU z penaltové značky vyšlo! Tatarusanu sice znovu přečetl stranu, tentokráte už však útočník rozvlnil síť.