Gent – Standard 1:2 (kon.) | Charleroi – Oostende 1:2 (kon.) | Beerschot – Sint-Truiden 1:2 (kon.)
Eupen – Westerlo 0:3 (kon.)
KAA Gent
1:2 (0:1)
Standard Lutych
Středa 03.04.2019, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • Belgická liga • O titul

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 11:5. Rohy: 6:1. (22:29:11)

Gent opět body nezískal! Přes nadějně vypadající první poločas, kdy ale nakonec inkasoval, i následné srovnání na začátku toho druhého, i přes to že byl po celý zápas lepší, nakonec rozhodla penalta v 89 minutě a 3 body si odváží Standard. Ode mě je to vše. Z komentátorského postu se loučí Jiří Polášek.

90+6
    No a ano, je tomu tak. Je dobojováno. Sudí zápas písknutím do píšťalky ukončil.

90+5
    Ze samostatného úniku nakonec nic nebylo a Lutych vedení nepojistil, jednalo se však asi o poslední akci zápasu.

90+4
    Možná poslední šance udeřit. Přímý kop ale byl zahrán příšerně, přímo do zdi a najednou sprintovali dopředu tři hráči Lutychu proti dvěma domácím.

90+2
    Gent se sice snaží, seč mu síly stačí, ale už to nejde. Je to těžké jak fyzicky, tak psychicky.

90+1
    Yaremchuk získává žlutou kartu za faul na Marína při dohrávání souboje u autové čáry.

90
    Gent má ale ještě poměrně dost času na srovnání. Rozhodčí totiž vzhledem k různým zdržovačkám nastavil ještě 5 minut nad rámec.
    89. Răzvan MARIN - 1:2

89
    Standard právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je RĂZVAN MARIN. Hosté jdou znovu do vedení! Hodně kruté pro Gent, ale je tomu tak. Penalta proměněna a minutu před koncem základní hrací doby je stav 1:2.

88
    Rozhodčí uznal faul a píská se penalta! Společně s ní Verstraete obdržel žlutou kartu. První za svůj tým v zápase.
    87. Faul Verstraeteho ve vápně

87
    Hlavní rozhodčí kontroluje zákrok, který před chvíli padl ve vápně na videu!!!

86
    Poprvé za zápas se stalo, že by hráči hostů drželi domácí pod tlakem u domácí branky. Domácí se následně osvobodili po ale možná faulovém zákroku ve vápně.

85
    Standard je ve předu a kombinuje přihrávkami kolem pokutového území. Zatím se ale nedostává do žádné pozice na střelu ani jiné ohrožení.

84
    Velkou šanci na vstup do vedení měli domácí, kteří se snažili hlavičkovat ve vápně po centru, jak je u nich zvykem. Hlavička jen těsně minula branku.

83
    Dnes již taky dohrál Odjidja-Ofoe a místo něj si na hřiště přichází zakopat Kvilitaja.

81
    Sá strčil do gólmana domácích, který držel míč a ten spadl. Sá si vykoledoval žlutou kartu, celkově čtvrtou pro Standard.