Gent – Standard 1:2 (kon.) | Charleroi – Oostende 1:2 (kon.) | Beerschot – Sint-Truiden 1:2 (kon.)
Eupen – Westerlo 0:3 (kon.)
KFCO Beerschot Wilrijk
1:2 (1:1)
Sint-Truiden VV
Středa 03.04.2019, 20:30Belgická liga • O Evropskou ligu

Hostující celek vyhrává tento zápas o jednu branku, a tak získává díky dobrému výkonu body do tabulky. (22:25:40)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:8. Rohy: 5:9.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Cristian Ceballos (Sint-Truiden VV).

90+4
    Akce hostujícího celku končí pro postavení mimo hru.

90+3
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Alexis De Sart, přichází Rai Vloet.

90+3
    Znovu to výborně udělali hosté, nyní vybojovali rohový kop, dobře si počínal Dajči Kamada.

90+2
    Nedovoleného zákroku se dopustil domácí celek, rozehrávat se tak bude od branky hostů.

90+2
    Lucas Pirard bude odkopávat od své branky, pravdou je, že s rozehrávkou rozhodně nepospíchá.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hostující celek, aktivně hrající Takahiro Sekine, si vypracoval další dobrou střeleckou pozici. Jeho rána končí mimo branku.

87
    Takahiro Sekine pálil z dobré pozice, jeho projektil se do branky nevešel.

87
    Sint-Truiden velmi dobře brání, drží hru na polovině hrací plochy, což hostům vyhovuje.

85
    Střídání v týmu KFCO Beerschot Wilrijk: ze hřiště odchází Gertjan De Mets, přichází Diego Montiel.

85
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, Takahiro Sekine unikal domácí obraně, ale vypálit nedokázal. Následně byl Samuel Asamoah nachytaný v postavení mimo hru.

82
    Beerschot kombinuje na útočné polovině, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale hostující obrana hraje zodpovědně.

80
    Střídání v týmu KFCO Beerschot Wilrijk: ze hřiště odchází Tom van Hyfte, přichází Euloge Placca.