Chelsea – Dinamo Záhřeb 2:2 (4:2 po pen.) | Hoffenheim – Real Madrid 4:2 (kon.)
po penal. (4:2)
Chelsea FC
2:2 (0:1)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 03.04.2019, 16:00 • Chelsea Football Club Training Ground, Surrey • UEFA Youth League • Čtvrtfinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:05:58)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:18.

Je konec! Chelsea nakonec jako favorit postupuje, ovšem musela se hodně nadřít a také mít velké štěstí.
    Začátek utkání byl pozvolný, ale ve 25. minutě se hosté dostali do velké šance, která ale neskončila gólem. To si ovšem vynahradili ve 41. minutě, jelikož je poslal do vedení Marin.
    V 57. minutě to vypadalo pro hosty velice dobře, jelikož se podruhé prosadil Marin. V 77. minutě ovšem snížil McCormick a o deset minut později přidal druhou branku rovněž McCormick. Chelsea tak srovnala za minutu dvanáct a šlo se do penalt, kde to domácí zvládli a vyhráli je 4:2.

Střílení penalt začíná.

Chelsea předvedla parádní srovnání, když ještě ve 76. minutě prohrávala 0:2, ale nakonec dokázala srovnat na 2:2, když se dvakrát prosadil McEachran. Následují tak penalty.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Ale nakonec z toho nebylo nic velkého a míč tak skončil pouze v zámezí za hostující bránou.

90+2
    Domácí ještě získali autové vhazování na polovině soupeře a budou se snažit rozhodnout toto utkání v základní hrací době.

90+1
    Opět to Chelsea zkoušela centrem z pravé strany, ale míč i tentokrát skončil v rukou gólmana Horkase.