NY Rangers – Ottawa 1:4 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:3 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
Calgary Flames
Čtvrtek 04.04.2019, 04:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemné čtvrteční ráno! (07:02:56)

58:30
    Rittich zamířil na střídačku, Flames to ještě zkusí bez brankáře.

57:01
    Necelé tři minuty do konce třetí třetiny. Zdramatizují Flames ještě nějak toto utkání?

56:33
    Nahození Getzlafa z pravé strany Ritticha neohrozilo.

55:57
    Prudká střela Lindholma z levé strany, Rittich touš vyrazil před sebe.

54:31
    Obrovská příležitost pro Tkachuka na levé straně snížit na 2:3 z pohledu Flames, jeho pokus ale zamířil těsně vedle.

53:46
    Následně Kačerům odpískáno zakázané uvolnění.

53:35
    Ryan se středem prokličkoval do útočného pásma, ke střele se ale už nedostal.

52:40
    Na ledě se momentálně v podstatě nic neděje. Brankáři mohou být naprosto v klidu.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 6. Steel (Rakell, Silfverberg), 7. Jones (Rowney, D. Grant), 25. Getzlaf (Rowney) – 9. D. Ryan (J. Gaudreau, Czarnik)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Ja. Larsson, Fowler (A), J. Megna, Welinski, Holzer – Rakell, Steel, Silfverberg – N. Ritchie, Getzlaf (C), Sprong – D. Shore, Henrique, Perry (A) – Jones, D. Grant, Rowney.
    Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Fantenberg, R. Andersson, Välimäki, Mi. Stone, Kylington, Prout – J. Gaudreau, D. Ryan, Czarnik – Tkachuk (A), Backlund (A), Frolík (A) – Dubé, Jankowski, Neal – Mangiapane, Quine, Hathaway.

Rozhodčí: Wes McCauley, Garrett Rank – Darren Gibbs, Bryan Pancich

Diváci: 17 174