Petřkovice – Vyškov 0:5 (kon.) | Zlínsko – Uničov 1:2 (kon.) | Hulín – Kroměříž 1:3 (kon.)
Uh. Brod – Vrchovina 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 0:1 (kon.) | Líšeň – D. Benešov 3:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Rýmařov 1:0 (kon.)
SK Spartak Hulín
1:3 (0:3)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 06.04.2019, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Zdravím všechny příznivce fotbalu. Moravskoslezská fotbalová liga má na programu devatenácté kolo, ve kterém nás čeká řada zápasů. Hulín v jednom z nich narazí na Kroměříž.

Hulín je na čtrnácté příčce, má osmnáct bodů. Domácí fotbalisté se nachází pouhé dva body od předposlední příčky, která znamená sestup. Na druhé straně Kroměříž, což je tým s nejlepší defenzivou v soutěži. Hosté mají 34 bodů a jsou třetí. V posledním kole si zastříleli proti Valašskému Meziříčí, zvítězili 6:0.

V prvním vzájemném zápase sezóny se radoval Kroměříž, který zvítězil 4:2. Hostující fotbalisté jsou favoritem i dnes.

SK Spartak Hulín: Jelínek – Smrčka, Kostka, Pospíšil, Ondřejka, Šrom, Oulehla, Josl, Zlámal (K), Tureček, Sedláček
    Náhradníci: Machalický – Minář, Koláčný, Vyskočil Michal, Rožek, Vyskočil Martin

SK HS Kroměříž: Jícha – Šmerda, Zavadil, Cupák, Motal, Okleštěk, Silný, Matoušek (K), Kovář, Masař, Jeleček
    Náhradníci: Toman – Vyhlíd, Macrhuk, Krhut, Chytil, Moravec, Dvořák

Rozhodčí: Denev – Vostrejž, Tomanec.

1

2
    Pěkná akce domácích po levé straně, následně centr do vápna. Pro balón si bez větších problémů došel brankář Jícha.

3
    Na druhé straně se k nebezpečnému zakončení dostali také hosté. První úspěšný zákrok v zápase si připsal brankář Jelínek!

5
    Hostující fotbalisté vybojovali rohový kop z pravé strany hřiště. K ohrožení domácí svatyně nedošlo, rozehrávat bude Jelínek.

7
    Také Hulín dokázal vybojovat rohový kop ve svůj prospěch, domácí hráči budou rozehrávat z levé strany hřiště.

8
    Domácí celek rozehrával druhý roh během krátké chvíle, po odraženém míči přišel nepřesný střelecký pokus, Jícha bude odkopávat.

10
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Ve vápně se k míči dostal JAN SILNÝ, který si podle domácích diváků při zpracování pomohl rukou. Hlavní rozhodčí byl jiného názoru, hostující hráč pak zakončoval na vzdálenější tyčku a otevřel skóre!
    10. Jan SILNÝ - 0:1

11
    Domácí se pokusili o rychlou odpověď po pravé straně hřiště, pro balón si ale vyběhl brankář Jícha, který ihned rozehrává.

13
    Rychlou akci hostů teď na polovině hřiště zastavil taktický faul. Hulín může být rád, že se celá situace obešla bez žlutého napomínání.

16
    Sledujeme vyrovnané utkání, úvodní patnáctiminutovka je za námi. Hulín se s postupem času dostává do hry, domácí to zkouší hlavně po pravé straně.

19
    Žlutou kartu dostává Tomáš Josl (SK Spartak Hulín).

20
    Domácí zahrozili po levé straně, následoval centr na zadní tyč. Tam však nebyl žádný z fotbalistů v červenobílém dresu!

21
    Spartak je v posledních minutách aktivnějším týmem, domácí fotbalisté vybojovali další rohový kop z levé strany hřiště.

22
    Na levé straně zůstal v pokutovém území úplně volný TOMÁŠ OKLEŠTĚK, který zakončoval na bližší tyčku!
    22. Tomáš OKLEŠTĚK - 0:2

24
    Žlutou kartu dostává Marián Kovář (SK HS Kroměříž).

26
    Hulín dostal k dispozici standardní situaci, ale musel se rychle vracet. Kontr soupeře gólem neskončil, domácí si museli pořádně oddychnout.

28
    Kroměříž šla do dalšího brejku. Z pravé strany směřoval centr do velkého vápna, zakončení Silného však jen těsně minulo branku!

30
    Hosté se marně dožadovali faulu na polovině hřiště, Hulín šel rychle dopředu, do zakončení se nakonec dostat nedokázal.

31
    Úvodní třicetiminutovka je za námi. Hosté jsou i nadále o dvě branky napřed, Hulín se do vážnějších šancí téměř nedostává.

32
    Další centr domácího týmu teď do pokutového území soupeře směřoval z levé strany. Míč proletěl celým velkým vápnem.

33
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Tomáš Pospíšil, přichází Jiří Koláčný.

35
    Do pokutového území domácích mířil přízemní centr. Pro ten si bez větších problémů vyběhl brankář Jelínek!

37
    Rozdíl ve skóre je tříbrankový, podruhé se dnes do střeleckých statistik zapisuje JAN SILNÝ!
    37. Jan SILNÝ - 0:3

38
    Domácím se nedaří, hosté navíc i nadále hrozí z rychlých brejků, kterých je opravdu hodně. To se nelíbí divákům Spartaku.

40
    Silný mohl zkompletovat hattrick! Špičkou dostáhl na balón, který letěl do sítě. Výborný zákrok předvedl brankář Jelínek!

42
    Balón se dostal do zámezí, domácí vhazovali, vzápětí přenesli těžiště hry na levou stranu.

43
    Spartak teď drží balón a kombinuje na polovině hřiště. Hosté dobře brání a svého protivníka téměř k ničemu nepouštějí.

45
    Několik přihrávek domácích fotbalistů, zahrál si také Jelínek. Víc už se v prvním poločase nejspíše nestane.

45+1

Kroměříž je lepším týmem a po zásluze vede před odchodem do kabin o tři branky. Dvakrát se trefil kanonýr Silný, jednou Okleštěk.

Druhý poločas začne přibližně v 16:31.

46

47
    Hosté se hned v první minutě dostali do slušné příležitosti, brankář Jelínek byl včas na zemi a dokázal vyrazit na rohový kop!

48
    Spartak se dostával do zajímavé střelecké pozice, ovšem vzrušení bylo zbytečné, celé akci totiž předcházel útočný faul.

50
    Další útočný faul fotbalisty v červenobílém dresu. Rozehrávky se ujme brankář Jícha, ten však rozhodně nikam nepospíchá.

51
    Těch nepřesností je na domácích kopačkách opravdu hodně. Rozhodčí ponechával výhodu, vzápětí odpískal faul.

52
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Erik Sedláček, přichází Marin Vyskočil.

54
    Hosté se dostali do přečíslení, které překombinovali. Místo střely totiž následovala ještě jedna přihrávka, domácí defenziva odehrála na rohový kop.

56
    Žlutou kartu dostává Tomáš Matoušek (SK HS Kroměříž).

56
    Po předchozím faulu bude následovat penalta pro domácí tým!

58
    Hulín právě vstřelil branku!
    Míč si vzal na starost TOMÁŠ JOSL, který poslal brankáře Jíchu na druhou stranu a snížil!
    58. Tomáš JOSL - 1:3

59
    Domácí celek po vstřelené brance výrazně ožil a zkoušel to po levé straně. Nepřesná přihrávka nakonec skončila v zámezí.

61
    Žlutou kartu dostává Tomáš Masař (SK HS Kroměříž).

63
    Fotbalisté ve žlutých dresech se dostali do přečíslení dva na brankáře Jelínka. Celá situace ale k překvapení všech nekončí gólem, hostující hráč místo přihrávky svému spoluhráči dělal kličku brankáři!

64
    Domácí celek se dožadoval odpískání dalšího pokutového kopu. Hlavní sudí Denev zůstal v tomto případě neprosto klidný.

66
    Hra se v posledních minutách přelévá ze strany na stranu, což vyhovuje spíše hostujícím fotbalistům, kteří hrozí z rychlých brejků.

67
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Miroslav Tureček, přichází Michal Minář.

68
    Hulín rozehrával standardní situaci, centr však domácím fotbalistům vůbec nevyšel, balón skončil v zámezí, odkopávat bude Jícha.

69
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Masař, přichází Dominik Krhut.

72
    Dobrá příležitost pro hosty na vstřelení branky! Kroměříž bude rozehrávat standardní situaci jen kousek za velkým vápnem!

73
    Z celé situace nakonec nic nebylo, domácí fotbalisté se bez větších problémů dokázali ubránit a už zase spěchají dopředu.

75
    Žlutou kartu dostává Václav Ondřejka (SK Spartak Hulín).

76
    Další standardní situace pro Kroměříž. Vzrušení bylo zbytečné, celou akci zastavil praporek čárového rozhodčího, ofsajd!

77
    Spartak se snaží hrát ofenzivně a v obraně vznikají okénka. Celou situaci v tomto případě dobrým výběhem vyřešil Jelínek.

79
    Hodně prostoru dostali domácí na levé straně. Následovala přihrávka pod sebe, k balónu se nakonec dostali hostující fotbalisté.

81
    Rozběhal se závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu. Vypadá to, že Hulín už nemá dostatek sil, aby dokázal srovnat.

84
    Spartak se dožadoval odpískání ofsajdu Čárový rozhodčí počkal, až se hostující fotbalista zapojí do hry, následně odmával.

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Okleštěk, přichází Šimon Vyhlíd.

86
    Jeden z domácích hráčů prodlužoval hlavou na vzdálenější tyčku, tam byl pozorný brankář Jícha, který už hledá, komu by rozehrál.

87
    Závar v pokutovém území hostů! Domácí zakončovali z těžké pozice, balón nakonec skončil vysoko nad brankou!

90
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marián Kovář, přichází Milan Moravec.

90+1
    Hlavní sudí Denev přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první spěje ke svému konci, hosté budou rozehrávat rohový kop.

90+2
    K ohrožení domácí branky nedošlo, už zase se hraje na polovině hřiště. Druhá minuta spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.

90+3

Je dobojováno! Kroměříž už v prvním poločase rozhodla o tom, že získá všechny tři body. Hulín ve druhé půli sice snížil z pokutového kopu, ovšem na víc už se nezmohl.

Ode mě je to pro tuto chvílí vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:18:24)