Kiel – St. Pauli 2:1 (kon.) | Duisburg – Ingolstadt 2:4 (kon.) | Sandhausen – Paderborn 1:1 (kon.)
MSV Duisburg
2:4 (0:1)
FC Ingolstadt 04
Sobota 06.04.2019, 13:00 • Schauinsland-Reisen-Arena, Duisgburg • 2. německá Bundesliga • 28. kolo
    90+5. Thomas PLEDL - 2:4

90+5
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Hostujícím hráčům i fanouškům padá velký kamen ze srdce! Stefan Kutschke ve středovém kruhu chytře sklepl míč před rozběhnutého THOMASE PLEDLA, který běžel sám na branku a ve stoprocentní šanci napsal tečku za výhrou Ingolstadtu.
    90+2. Kevin WOLZE - 2:3

90+2
    Duisburg právě vstřelil branku!
    Domácí jsou zpět ve hře o body! K exekuci přímého kopu se postavil KEVIN WOLZE, který levačkou překopl zeď a parádní prudkou ranou do pravé části branky vyšachoval i vzduchem plachtícího gólmana.
    89. Sonny KITTEL - 1:3

89
    Pár minutek před koncem zápasu je definitivně rozhodnuto! Tschauner sebral další nepřesný pas a dlouhým nákopem založil protiakci Ingolstadtu. Na jejím konci byl SONNY KITTEL, který zasekávačkou vyškolil Baffa a pak levačkou zakončil mimo dosah Wiedwalda.
    61. Darío LEZCANO - 1:2

61
    Míč si na penaltový puntík postavil DARÍO LEZCANO, který si zastavením rozběhu počkal na pohyb gólmana a bez problému poslal míč na druhou stranu.
    46. Stanislav ILJUCENKO - 1:1

46
    Duisburg právě vstřelil branku!T
    Tak to je snový úvod druhé půle pro domácí celek, který skóruje po patnácti vteřinách! Cauly Oliveira Souza zaútočil po pravé straně a fantasticky odcentroval na STANISLAVA ILJUCENKA, který se vřítil mezi stopery a razantní hlavičkou nedal Wiedwaldovi žádnou šanci.
    31. Darío LEZCANO - 0:1

31
    Hosté se na konci jednatřicáté minuty dostávají do vedení! Po nákopu z půlky hřiště následovalo několik soubojů, z nichž se balón dostal do pravého křídla. Odtud přiletěl vynikající centr na DARÍA LEZCANA, jehož dobře umístěná hlavička proletěla pár centimetrů vedle marně se natahujícího Wiedwalda.

Michal Břuchanský

Branky: 46. Iljucenko, 90+2. Wolze – 31. Lezcano, 61. Lezcano (pen.), 89. Kittel, 90+5. Pledl

Karty:   39. Hajri (DUI), 44. Wiegel (DUI), 56. Baffo (DUI) – 39. Gaus (ING), 74. Otávio (ING)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 10:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:18.
    MSV Duisburg: Wiedwald – Wiegel, Hajri, Baffo, Wolze – Nielsen, Albutat (67. Verhoek), Schnellhardrt – Oliveira Souza, Iljucenko, Stoppelkamp (80. Fröde).
    Náhradníci: Mesenhöler – Engin, Fröde, Gembalies, Gyau, Young-jae Seo, Verhoek.

FC Ingolstadt 04: Tschauner – Kotzke, Neumann, Otávio (74. Pledl) – Paulsen, Cohen, Krauße (80. Träsch), Gaus – Lezcano (86. Kerschbaumer), Kittel, Kutschke.
    Náhradníci: Knaller – Kaya, Kerschbaumer, Pledl, Röcher, Şahin, Träsch.

Rozhodčí: Kempter – Schütz, Gasteier