Oostende – Beerschot 2:1 (kon.) | Westerlo – Sint-Truiden 2:2 (kon.) | St.Gilloise – Waasland-Beveren 5:1 (kon.)
Mouscron – Cercle Brugge 2:3 (kon.) | Genk – Gent 2:1 (kon.)
KRC Genk
2:1 (2:0)
KAA Gent
Sobota 06.04.2019, 20:30 • Luminus Arena, Genk • Belgická liga • O titul

87
    Gent právě vstřelil branku!
    Máme zaděláno na drama! Po rohu dostali hosté míč znovu do ohně, kde Sörloth přistrčil míč na hranici vápna pro TIMOTHYHO DERIJCKA a ten se trefuje přesně k pravé tyči. Vuković se tentokrát natahoval marně.
    45+1. Ruslan MALINOVSKYJ - 2:0

45+1
    Genk právě vstřelil branku!
    Během čtyř minut dává RUSLAN MALINOVSKYJ druhou branku a směřuje svůj tým za třemi body. Na levém kraji vápna si totiž vyměnil míč se Samattou, následně potáhl míč o dva kroky do předu a trefil se krásně na zadní tyč gólmana! Asistence: Mbwana Samatta.
    42. Ruslan MALINOVSKYJ - 1:0

42
    Tři minuty před koncem prvního poločasu se domácí dostávají do vedení RUSLAN MALINOVSKYJ v této sezoně kopl penaltu nalevo i doprostřed a nyní ze svého pohledu trefuje místo přesně k pravé tyči, zatímco Thomas Kaminski si vybral druhou stranu.