Slovácko – Příbram 2:0 (kon.) | Opava – Olomouc 2:1 (kon.) | Karviná – Zlín 2:0 (kon.)
Plzeň – Ostrava 2:1 (kon.)
Slezský FC Opava
2:1 (1:1)
SK Sigma Olomouc
Sobota 13.04.2019, 15:30 • Stadion v Městských sadech, Opava • FORTUNA:LIGA • 28. kolo

To je pro dnešek z mé strany všechno. S přáním hezkého zbytku víkendu se s vámi loučí Tomáš Chalupa. (17:28:44)

V Opavě je dobojováno! Slezský FC si po vyrovnaném utkání připisuje veledůležité tři body. Slezany v první půli poslal do vedení Jursa, hosté ve 44. minutě kontrovali Plškem. Poslední slovo však měl deset minut před koncem opavský kanonýr Smola, který vystřelil Slezskému FC tři body. Opava tak může jít do Slezského derby dobře naladěna.

90+4

90+4
    Na půlce byl faulován Zavadil a vypadá to, že Opava už si závěr pohlídá.

90+3
    Nákop na Nešpora dokázala opavská obrana zneškodnit a balón opět odpaluje daleko od své branky.

90+2
    Výsledkem celé situace je aut SFC.

90+1
    Ten rozehrává na krátko Smola se Zavadilem.

90
    Manzia pro Opavu vybojoval roh.

90
    Utkání bude prodlouženo o čtyři minuty.

90
    Sigma se nedokáže dostat opavské brance nadostřel.

89
    Opavští teď drží míč daleko od své branky, Olomouc teď navíc faulovala na vlastní půlce.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Juraj Chvátal, přichází Mojmír Chytil.

87
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Bronislav Stáňa, přichází Adam Rychlý.

86
    Zatímco se opavský stadion náramně baví, na hřišti zůstal ležet Stáňa a momentálně se nehraje.

85
    Sigma se tlačí za vyrovnáním, Lalkovičův centr zleva ale naději na úspěch neměl.
    83. Tomáš SMOLA - 2:1

83
    Opava právě vstřelila branku!

Opavský stadion explodoval radostí! Zavadilovu střelu k tyči Buchta vyrazil jen k TOMÁŠI SMOLOVI a ten míč uklidil do branky!