Sereď – Dunajská Streda 0:5 (kon.) | Ružomberok – Michalovce 1:0 (kon.) | Trenčín – Zlaté Moravce 1:0 (kon.)
Senica – Nitra 4:1 (kon.) | Podbrezová – Trnava 0:0 (kon.)
ŠKF Sereď
0:5 (0:3)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 13.04.2019, 15:00Niké liga • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního dne! (16:52:28)

Dunajská Streda doslova rozprášila Sereď poměrem 5:0. Dva góly Divkovića z úvodní čtvrthodiny, vyloučení Djiba Bu, přeměněna penalta Kalmára i zásahy po změně stran od Davise a Čmelíka.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:16. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:16.

90+1

90+1
    Tak se také děje, zahrajeme si o 60 sekund navíc.

90
    Faul ve vzdušném souboji od hostů, nastavovat by se měla jen minutka.

89
    Další nepřesná střela, tentokrát na druhé straně, míč po Divkovićovým sklepnutí netrefil ideálně střídající Bilenkyi.

88
    Martin Jedlička bez problémů dosáhl na vysoký nákop zpoza rohového praporku. Na konci minuty Sus sice obhodil gólmana hostů, zakončil ale pouze do tyče. Případný gól by i tak neplatil, důvodem je ofsajd.

87
    Martin Sus z voleje vracel centr zpět do ohně na Kuzmu. V poslední chvíli před útočníkem SKF zahrál skluzem Huk.

86
    Faul na Josefa Menicha, nikomu se už nechce hrnout dopředu. Sereď s vysokou porážkou, Dunajská Streda proti nováčkovi neměla větší problém.

85
    Ivan Kružliak nyní vrací míč zpět na místo přestupku.

84
    Stanislav Bilenkyi v ofsajdu nebyl, ale jeho střela z otočky trefila jen obránce Seredě.

83
    Bednářův střílený pas z třiceti metrů našel pouze Pavla Penksu.

81
    Deset minut do konce, Dunajská Streda si ještě může zlepšit skóre. V této minutě to ale nebude, na míči totiž domácí.

79
    V této chvíli máme definitivně dostřídáno, více změn v sestavách už neuvidíme.

78
    Střídání v týmu FC DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Zsolt Kalmár, přichází Stanislav Bilenkyi.

77
    Střídání v týmu SKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Dino Špehar.
    77. Lukáš Čmelík (DUN) - 0:5

77
    Dunajská Streda dala gól!
    Menich sice zastavil pronikajícího soupeře, volného míče se ale zmocnil LUKÁŠ ČMELÍK. Ten vyzrál nad obráncem i brankářem, aby pak lobem poslal míč do opuštěné brány.