Jablonec – Příbram 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Teplice 2:1 (kon.)
konec
FK Hodonín
0:1 (0:0)
SK HS Kroměříž
Pátek 19.04.2019, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:32:13)
   
  Je dobojováno! Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, ovšem ve třetí nastavené minutě se prosadil hostující Milan Moravec, který tak zajistil nesmírně důležité tři body pro Kroměříž! Hodonín se nedostal ani k rozehrávce, sudí Vejtasa totiž ihned ukončil utkání, které nám dnes příliš fotbalové krásy nenabídlo. To však hostující fotbalisty rozhodně mrzet nebude!
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Kroměříž právě vstřelila branku!
  Hlavní sudí Vejtasa hru kvůli předchozímu ošetření ještě nechal pokračovat a na konci třetí nastavené minuty se prosazuje MILAN MORAVEC. Hosté mají obrovskou radost, všichni domácí fotbalisté teď bezmocně padli na trávník!
   
  90+1
  Hra je přerušena, na zemi totiž po souboji u postranní lajny zůstal ležet Mareš, který bude muset být ošetřován.
   
  90
  Hlavní sudí Vejtasa bude přidávat dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Domácí fotbalisté budou vhazovat z vlastní poloviny.
   
  89
  Hosté se ocitli ve výborné střelecké pozici! Následnému zakončení ale chyběla razance, snadný zákrok zaznamenal Petráš!
   
  87
  Zajímavý centr teď směřoval před Jíchu. Ten nakonec celou situaci vyřešil včasným výběhem. Hostující gólman bleskově rozehrál.
   
  86
  Tohle hraje domácím do karet. Sudí pískal faul v jejich prospěch, Hodonín s následnou rozehrávkou určitě pospíchat nebude.
   
  86
  Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Lukáš Motal, přichází Vladislav Marčuk.
   
  83
  Hraje se poblíž pokutového území domácího týmu, který se v závěru musí bránit. Hosté se však do žádné stoprocentní příležitosti ještě nedostali!
   
  82
  Žlutou kartu dostává Petr Fojtík (FK Hodonín).
   
  81
  Ostrý zákrok u postranní lajny, po kterém na zemi zůstal ležet hostující fotbalista. Fojtík nejspíše dostane žlutou kartu, na hrací ploše to teď vře!
   
  Dnešní utkání sleduje 325 diváků.
   
  80
  Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Petr Bohun, přichází Martin Opina.
   
  79
  Domácí si pomohli faulem! Následovat bude přímý kop pro Kroměříž z nějakých dvaceti metrů, ještě předtím se bude střídat.
   
  78
  Po delší době o sobě dali vědět domácí, kteří rozehrávali standardku! Balón propadl až na zadní tyč, tam nakonec nedokázal zasáhnout žádný z fotbalistů v červeném dresu!
   
  75
  Žlutou kartu dostává David Weiss (FK Hodonín).
   
  75
  Hra se teď hodně kouskuje. Hosté centrovali na vzdálenější tyčku, poté však přišlo další nepřesné zakončení, zahraje si Petráš.

  Štěpán Slovák

  Branky: 90+3. Moravec

  Karty:   42. Pospíšil (HOD), 74. Mareš (HOD), 75. Weiss (HOD), 82. Fojtík (HOD) – 37. Okleštěk (KRO), 64. Motal (KRO), 67. Jeleček (KRO)


  FK Hodonín: Petráš (K) – Flasar, Suchý, Bohun (80. Opina), Sasín, Žák, Hesek, Piňa (73. Mareš), Weiss, Pospíšil, Dione (68. Fojtík)
  Náhradníci: Kyselka, Mareš T., Jakubek, Mareš L., Opina, Fojtík, Koníček

  SK HS Kroměříž: Jícha – Šmerda (73. Moravec), Zavadil, Cupák, Motal (86. Marčuk), Okleštěk, Silný, Matoušek (K), Kovář, Krhut, Jeleček
  Náhradníci: Toman – Vyhlíd, Marčuk, Chytil, Moravec, Dvořák

  Rozhodčí: Vejtasa – Mikyska, Líkař

  Diváci: 325