Nantes – Amiens 3:2 (kon.) | Toulouse – Lille 0:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 0:2 (kon.)
PSG – Monaco 3:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:1 (2:0)
AS Monaco
Neděle 21.04.2019, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Já děkuji za pozornost, přeji krásný zbytek večera a dobrou noc. (23:02:50)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:9.

Druhá půle nabídla znovu dvě branky, tentokrát se však o ně oba celky podělily. Nejprve Mbappé po deseti minutách navýšil vedení svého mančaftu už na třígólový rozdíl a zkompletoval tak hattrick, za Monaco kosmeticky upravil deset minut před koncem Golovin, avšak na víc se jeho tým už nezmohl.

90+6

90+5
    Cavani v útoku špatně přihrál, ale mrzet jej to už moc nemusí, hra vzápětí končí.

90+4
    Neymar si zahrál kličkovanou a vynutil si faul, jeho tým tak může v klidu rozehrát a šetřit cenný čas.

90+2
    Rychlý přechod do útoku domácím hráčům nevyšel a musí se rychle vracet zpátky na svoji stranu.

90+1
    Nastavuje se ještě pět minut.

89
    Ošetření si vyžádal Kehrer, hra je přerušena.

89
    Aréola si ale dobře postavil svoji zeď, která míč zastavila. Domácí brankář tak práci neměl.

87
    Rozhodčí píská faul a domácí budou čelit přímému kopu soupeře, bude to jen o jednu branku?

86
    Už podruhé se dnes hráči PSG radují z gólu předčasně, Cavani sice hlavou z bezprostřední blízkosti překonal Benaglia, ovšem v tomto případě byl ofsajd zcela evidentní.

83
    Jeden z hostů teď střílel z hranice pokutového území příliš vysoko nad bránu. Trochu škoda pro Monaco.
    80. Alexandr GOLOVIN - 3:1

80
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Jak jsem před chvílí chválil domácí obranu, tak teď si své renomé trochu pokazila. Hráči PSG nedokázali odkopnout lehký míč do bezpečí, toho využil ALEXANDR GOLOVIN, který se s ním dostal až před brankáře a zamířil prudkou ranou k tyči. Takže menší drama je na světě.

78
    Domácí vyrazili do otevřené obrany Monaca, ale špatnou přihrávkou se sami o šanci zbytečně připravili.

76
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marco Verratti, přichází Julian Draxler.

74
    Domácí obránci plní hodně dobrou práci, Golovin hodně nebezpečně střílel už v pokutovém území, avšak do jeho rány se položil jeden z protihráčů a míč zastavil předtím, než se dostal Aréolovi.

73
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Edinson Cavani.

Petr Frömel

Branky: 15. Mbappé (Diaby), 38. Mbappé (Dani Alves), 55. Mbappé (Dani Alves) – 80. Golovin (Carlos)

Karty:   30. Glik (ASM)

Paris Saint-Germain: Aréola – Kehrer, Marquinhos (C), Kimpembe – Dagba, Dani Alves, Paredes (73. Cavani), Verratti (76. Draxler), Kurzawa (46. Neymar) – Diaby, Mbappé.
    Náhradníci: Buffon – Di María, Draxler, Cavani, Neymar.

AS Monaco: Subašić (13. Benaglio) – Badiashile, Jemerson (66. Aholou), Glik – Henrichs, Golovin, Adrien Silva, Ballo-Touré – G. Martins, Rony Lopes – Falcao (C) (46. Carlos).
    Náhradníci: Benaglio – N'Doram, Raggi, Aholou, Chadli, Moussa Sylla, Carlos.

Rozhodčí: C. Turpin – C. Gringore, N. Danos