Hoffenheim – Wolfsburg 1:4 (kon.) | Norimberk – Bayern 1:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
1:4 (1:1)
VfL Wolfsburg
Neděle 28.04.2019, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 31. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (17:28:35)

Fauly: 13:10

Zápas je u konce a překvapivě se končí demolicí domácího Hoffenheimu od Wolfsburgu 1:4. Domácí přitom v prvním poločase vedli, když se prosadil Ádám Szalai. Poté kopal penaltu Kramarič, ovšem tu neproměnil a od té doby se to s Hoffenheimem vezlo. Ještě před přestávkou stihl vyrovnat William a ve druhém poločase pak nejprve poslal do vedení hosty Wout Weghorst a v závěrečných minutách pojistili vítězství Wolfsburgu brankami Maximilian Arnold a znovu Wout Weghorst. Wolfsburg se tak díky tomuto vítězství dotáhl na Hoffenheim na rozdíl jednoho bodu a dál tak může usilovat o pohárovou Evropu.

90+3

90+2
    Arnold z pravé strany nabídl Weghorstovi hattrick, ale ten nedokázal překonat Baumanna. A podobně z dorážky dopadl také Arnold.

90+1
    Zápas už se pouze dohrává, hosté si užívají své výrazné vedení.

90+1
    Nastavovat se budou jen dvě minuty.

90
    Hosté jsou stále při chuti, znovu se tlačí dopředu.
    88. Wout WEGHORST - 1:4

88
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Tak to už je debakl. Hoffenheim sice dnes vedl, ale nakonec je jednoznačně poražen. Čtvrtou branku Wolfsburgu přidává WOUT WEGHORST, který zužitkoval centr Arnolda z levé strany. Asistence: Maximilian Arnold:

87
    Elvis Rexhbecaj se také mohl zapsat na střeleckou listinu, ale jeho ránu z dálky dokázal Baumann vytáhnout nad břevno.

86
    Domácí předvedli faul ve středu pole a Wolfsburg rozhodně s rozehrávkou spěchat nebude.
    85. Maximilian ARNOLD - 1:3

85
    Vypadá to, že o vítězi je dnes rozhodnuto! Z levé strany prudce na bližší tyč vypálil MAXIMILIAN ARNOLD a povedlo se mu propálit Baumanna, i když ten si na míč sáhl. Asistence: Wout Weghorst.

85
    Yunus Malli mohl hned po svém příchodu na trávník skórovat, ale Baumann ho výborně nohama vychytal.

84
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Yunus Malli.

83
    Hosté ještě mohli zvýšit svůj náskok, Kadeřábek na poslední chvíli zastavil skluzem Mehmediho.

82
    Leonardo Bittencourt se sice dostal do zakončení hlavou, ovšem nebylo to nijak důrazné a Pavao Pervan neměl problém zasáhnout.

81
    Belfodil nedoskočil na centr z pravé strany a Wolfsburg opět odkopává míč.

Petr Sumbal

Branky: 9. Szalai (N. Schulz) – 42. William, 69. Weghorst (William), 85. Arnold (Weghorst), 88. Weghorst (Arnold)

Karty:   26. N. Schulz (HOF), 44. Kadeřábek (HOF) – 18. William (WOF), 62. Arnold (WOF)

Neproměněná penalta: 15. Kramarić (HOF), mimo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:10. Střely mimo: 10:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:10.
    TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Bičakčić (73. Nelson), Vogt (C), Nuhu – Kadeřábek, Amiri (56. Bittencourt), Grillitsch, N. Schulz – Belfodil, Szalai, Kramarić.
    Náhradníci: Stolz – Brenet, Rupp, Nelson, Bittencourt, Hübner, S. Posch.

VfL Wolfsburg: Pervan – Tisserand, Knoche, S. Jung (57. Steffen), William – Gerhardt, Guilavogui (C), Arnold – Mehmedi (84. Malli) – Weghorst, Klaus (78. Rexhbecaj).
    Náhradníci: Menzel – Brekalo, Steffen, Malli, Yeboah, Rexhbecaj, Franke.

Rozhodčí: Aytekin – Dietz, Beitinger