Atalanta BC – Udinese 2:0 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:0 (0:0)
Udinese Calcio
Pondělí 29.04.2019, 19:00 • Atleti Azzurri d'Italia (Bergamo) • Italská Serie A • 34. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:56:17)

Fauly: 7:13

Zápas skončil, Atalanta nakonec splnila roli favorita a dna domácím hřišti porazila Udinese 2:0. Dlouho to ovšem v podání domácích bylo velké trápení. V prvním poločase si oba týmy moc šanci nevytvořili, v tom druhém začalo být pomalu jasné, že zápas rozhodně nejspíš jediný gól. Ten mohlo vstřelit Udinese, ale Rodrigo de Paul trefil pouze tyčku. Atalanta se radovala v 82. minutě, kdy penaltu proměnil Marten de Roon a konečnou podobu výsledku dal o tři minuty později tečovanou střelou Mario Pašalić.

90+3

90+3
    Atalanta se ještě jednou musela bránit, Lasagnu ke koncovce zpoza vápna nepustila.

90+2
    Duván Zapata mohl ještě vylepšit skóre svého týmu, ale znovu se na střeleckou listinu nedostal. Dlouho držel míč a nakonec z přehuštěného prostoru ve vápně vypálil. Musso míč vyrazil a chytil i Zapatovu dorážku hlavou.

90+2
    Udinese už má málo času na vyrovnání, ale ještě se snaží a přesunuje se na útočnou polovinu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Mario Pašalić si naběhl do vápna a skončil na zemi, ovšem tentokrát už se pokutový kop nepíská.

89
    Z otočky rychle střílel Duván Zapata, ale gól k asistenci nepřidal trefil jen Larsena.

87
    Hosté nyní mají šanci odpovědět, díky nepřesnosti domácích se dostali na útočné polovině k míči.

86
    Atalanta se nyní virtuálně přesouvá na čtvrté místo tabulky Serie A a sahá tak po Lize mistrů.
    85. Mario PAŠALIĆ - 2:0

85
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Domácí přidávají druhou branku a nyní jsou vítězství zase o něco blíž. Zapata dostal přihrávku před branku, ale neměl prostor na střelu, tak poslal míč pod sebe na MARIA PAŠALIĆE, který se i za pomocí teče obránce Udinese prosadil. Asistence: Mario Pašalić.

84
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Stefano Okaka.

83
    Atalanta je při chuti a znovu se usazuje na útočné polovině hřiště.
    82. Marten de Roon - 1:0

82
    MARTEN DE ROON těžkou situaci vzal na sebe a zvládl to a posílá svůj tým do vedení 1:0! De Roon vystřelil z levého pohledu k levé tyči a Musso si vybral opačnou stranu.