Yeni Malatyaspor – Kasımpaşa 2:1 (kon.) | Konyaspor – Galatasaray 0:0 (kon.)
Yeni Malatyaspor
2:1 (1:0)
Kasımpaşa SK
Pondělí 29.04.2019, 19:00 • Malatya Arena, Malatya • Turecká Superliga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:05:39)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 12:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:11.

Je konec. Malatyaspor nakonec dokázal vyhrát na domácí půdě nad Kasimpasou 2:1 a připisuje si tak tři body.
    Ve 42. minutě se prosadil Adem Büyük a domácí tak šli do vedení. Jinak nám toho první půle moc nepřinesla, jelikož se hra neustále přerušovala díky velkému počtu faulů.
    V 69. minutě zvýšil vedení Malatyasporu na dvě branky Yalcin. V 84. minutě sice snížil Koita, ale ani devět minut nastaveného času hostům nestačilo na srovnání.

90+9

90+8
    Žlutou kartu dostává Danijel Aleksić (Yeni Malatyaspor).
    Žlutou kartu dostává Trézéguet (Kasımpaşa SK).

90+8
    Hlavní sudí dostal vše pod kontrolu a nyní si ještě volá hráče, kterým udělí žlutou kartu.

90+7
    Na trávníku to vře a nyní se do sebe pustily oba týmy společně s realizačním týmem.

90+5
    Další faul z hostující strany ve středu hrací plochy a domácí mužstvo se už dožaduje konce zápasu.

90+4
    Centr domácího hráče z pravé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop.

90+2
    A další faul z hostující strany. Domácím se tak daří konec zápasu.

90+1
    Bin Júsif uviděl za svůj faul žlutou kartu, když sejmul ve středu hrací plochy soupeře.

90
    Opět to jsou domácí, kteří se snaží držet míč.

89
    Domácí získali rohový kop z levé strany, který rozehráli nakrátko a snaží se zdržovat.

88
    Hra je opět přerušena, jelikož domácí hráč leží na trávníku a je ošetřován.

87
    Kasimpasa se opět dostala dopředu, ale centr z levé strany nepřinesl nic velkého.

86
    Střídání v týmu Yeni Malatyaspor: ze hřiště odchází Adem Büyük, přichází Eren Tozlu.
    85. Bengali-Fodé KOITA - 2:1

85
    Kasımpaşa právě vstřelila branku!
    No tak pozor! Hosté snižují na rozdíl jediné branky a konec utkání tak bude ještě hodně dramatický! K míči se dostal BENGALI-FODÉ KOITA, který vypálil skvělou střelu k levé tyči a nedal brankářovi šanci. Asistence: Trézéguet.