Bayern – Hannover 3:1 (kon.) | Hertha – Stuttgart 3:1 (kon.) | Mönchengladbach – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Wolfsburg – Norimberk 2:0 (kon.) | W. Brémy – Dortmund 2:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:2 (0:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 04.05.2019, 15:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 32. kolo

Z mé strany je to vše. Těším se na vás zase někdy příště. Na počtenou! (17:26:33)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:13. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 10:18.

Utkání právě skončilo. Borussia Mönchengladbach remizovala s Hoffenheimem 2:2. Viděli jsme čtyři branky a od 20. minuty velmi kvalitní zápas. O branky domácích se postarali Ginter a Drmič. Za hosty skóroval Kadeřábek a Amiri. Hoffenheim byl lepší, ale dnes se musí spokojit s bodem.

90+3
    Poslední minutu zápasu tráví Hoffenheim na polovině soupeře. Ještě má jednu možnost na nějakou kloudnou akci.

90+2
    Schulzův centr z levé strany nebyl vůbec přesný. Bude se odkopávat od brány Borussie.

90+1
    Rozhodčí přidá nad rámec základní hrací doby ještě 3 minuty.

90
    Probíhá devadesátá minuta a my nyní sledujeme velmi otevřený fotbal z obou stran.

89
    Kadeřábek si výborně prohodil míč mezi nohama obránce a ještě hledal na zadní tyči volného Schulze. Druhý jmenovaný netrefil balón ideálně.

88
    Hosté drží míč na kopačkách a postupným útokem se vydávají vpřed.

87
    Drmič zůstal na zadní tyči osamocen, jenže centr z pravé strany k němu nedoputoval.

86
    Kadeřábek hlavou jen těsně minul branku.

85
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ádám Szalai, přichází Reiss Nelson.

85
    Žlutou kartu dostává Kasim Nuhu (TSG 1899 Hoffenheim).
    84. Josip DRMIĆ - 2:2

84
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Tak poslední minuty jsou na branky opravdu hodně plodné. JOSIP DRMIĆ je na hřišti jen chvíli a už si připisuje vstřelenou branku. Nyní si počkal na chytrou přihrávku spoluhráče a zakončil do protipohybu hostujícího brankáře. 2:2. Asistence: Alassane Pléa.

83
    Hazard zůstal ležet na trávníku, ale bude v pořádku. Domácí rychle rozehráli svou standardní situaci.

82
    Mönchengladbach se opět musí tlačit více dopředu. Nyní drží míč na polovině soupeře, ale zatím je celkem bezradný.

82
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Tobias Strobl, přichází Josip Drmić.

Daniel Fekets

Branky: 73. Ginter (Neuhaus), 84. Drmić (Pléa) – 33. Kadeřábek (Demirbay), 79. Amiri

Karty:   55. Neuhaus (MNC), 64. Zakaria (MNC) – 43. S. Posch (HOF), 57. Szalai (HOF), 78. Demirbay (HOF), 85. Nuhu (HOF)

Borussia Mönchengladbach: Sommer (C) – Elvedi, Ginter, Jantschke (46. Beyer) – Herrmann (46. Traoré), Strobl (82. Drmić), Neuhaus, Zakaria, Wendt – T. Hazard, Pléa.
    Náhradníci: Sippel – Beyer, Cuisance, Drmić, J. Hofmann, Lang, Traoré.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch (67. Nuhu), Vogt (C), Bičakčić – Kadeřábek, Kramarić (75. Amiri), Demirbay, Grillitsch, N. Schulz – Belfodil, Szalai (85. Nelson).
    Náhradníci: Stolz – Rupp, Nelson, Nuhu, Brenet, Bittencourt, Amiri.

Rozhodčí: Felix Zwayer