PSG HB – Industria 35:26 (kon.) | PICK – HC Vardar 29:25 (kon.)
OTP Bank - PICK Szeged
29:25 (17:9)
HC Vardar Skopje
Neděle 05.05.2019, 19:00 • Városi Sportcsarnok, Szeged • Liga mistrů • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (20:44:13)

Stanislav Kašpárek do dnešního utkání nezasáhl a do Final Four se se Szegedem nepodívá.

Duel končí a HC Vardar Skopje slaví postup do Final Four! Szeged smutní, předvedl famózní výkon v prvním poločase, ve kterém smazal osmibrankovou ztrátu z prvního poločasu, ale Vardar se ve druhé půli rozstřílel, zejména Karačić byl v parádní formě, a makedonský tým si došel pro postup, jelikož prohrál jen o čtyři góly.

MOL-Pick Szeged – HC Vardar Skopje 29:25 (17:9)
    Nejvíce branek: Bánhidi 7, Bombac 6, Žitnikov 4 – Karačić 8/1, Kristopans 5, Dibirov 4. Rozhodčí: Lopéz, Ramiréz (oba ESP). Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2. Vyloučení: 8:4. ČK: Maqueda – Moraes.

Konec zápasu. (29:25)

60
    Zsolt Balogh přestřelil, Dejan Milosavljev se pokoušel trefit prázdnou branku, neuspěl. (29:25)

60
    Oddechový čas pro domácí, do konce utkání zbývá 26 sekund. (29:25)

60
    Zdálo se, že se situace uklidnila, ale znovu se vytvořil diskutující a strkající hlouček na palubovce... (29:25)

60
    Asistent domácího trenéra je vykázán na tribunu. (29:25)

60
    Tohle je škoda. Moraes se dopustil ostrého zákroku na domácího Bánhidiho a následovala strkanice všech hráčů na palubovce i na střídačce, slovně se do sebe pustili i trenéři obou týmů. (29:25)

60
    Červená karta pro tým HC Vardar Skopje (Rogerio Moraes). (29:25)

60
    Dibirov našel na pivotu Moraese, ale ten tentokrát prorážel. (29:25)

59
    Moraes si na pivotu pomohl při zpracování nohou, ale Jonas Kallman při pokusu o brejk neuspěl, nezpracoval pas na levou stranu. (29:25)

59
    Bombac přestřelil, Vardar nikam nespěchá a už se raduje z postupu! (29:25)
    58
    Žitnikov se ukličkoval ke ztrátě a Čupić trefuje prázdnou branku maďarského týmu! (29:25)

58
    Alilović vychytal na pivotu Moraese, na druhé straně však Bombac nepropálil Milosavljeva. Szeged ale zůstává v ofenzivě. (29:24)

57
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu MOL-Pick Szeged (Jorge Maqueda), za stažení Stoilova k zemi, správné rozhodnutí. (29:24)
    57
    Jorge Maqueda proskočil obranou a zakončil k pravé tyči. Za tři a půl minuty však ještě domácí potřebují čtyři góly. (29:24)