Čechy – Morava | 8:3 (kon.) | | | Čechy – Morava | 17:18 (kon.) |
PSG HB – Industria | 35:26 (kon.) | | | PICK – HC Vardar | 29:25 (kon.) |
Zlín – Písek | 21:21 (kon.) |
konec
Čechy
8:3
(2:2)
Morava
Roman Zajíček
Čechy:
Zadražilová (Kuglerová) – Vizingrová, Václavíková, Protivová, Drašnarová, Macková, Mertlová, N. Henclová, M. Bittnerová (C), A. Henclová, Červená, Šmídlová, B. Bittnerová, Ulmanová. Trenérky: Božena Laštovičková, Václava Šmidlová.
Náhradníci:
Trenér:
Morava: Šnajdrová (Zelezníková) – Hynečková, Vitekrová, Hoňková, Kocichová, Ličková, Dybalová, Dvořáková, Sanytráková, Černá, Millová, Benešová, Přikrylová (C). Trenéři: Rostislav Bajtek, Jiří Hyneček.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Morava: Šnajdrová (Zelezníková) – Hynečková, Vitekrová, Hoňková, Kocichová, Ličková, Dybalová, Dvořáková, Sanytráková, Černá, Millová, Benešová, Přikrylová (C). Trenéři: Rostislav Bajtek, Jiří Hyneček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Petr Rauch
Diváci: 620
Krom samotných zápasů budou vyhlášeny výsledky ankety ligových trenérů o nejlepší národní házenkářku a házenkáře za rok 2018 a také výsledky ankety o nejlepší hráčku a hráče 2. lig za soutěžní ročník 2017/18.
Bohatý bude rovněž doprovodný program, který nabídne hned několik zajímavých akcí. Přípravná utkání reprezentačních výběrů budou odehrána v sobotu 4. května odpoledne, opět na hřišti SK Studénka (výběry Moravy) a také na hřišti SSK Vítkovice v Ostravě-Vítkovicích (výběry Čech).
V rámci doprovodného programu bude v sobotu 4. května v severomoravské a středočeské oblasti odehrán rovněž Superpohár České republiky 2019, neboli turnaje oblastních výběru žactva a dorostu.
Bezesporu zajímavým vyvrcholením doprovodných akcí pak bude Mezizemské přátelské utkání Čechy – Morava v kategorii „Legend“, které se uskuteční v sobotu 4. května od 18:00 hod. ve sportovním areálu SK Studénka.
Brankářky: Ivana Šnajdrová (Pustějov), Mária Zelezníková (Svinov).
Obránkyně: Martina Přikrylová (Rokytnice), Hana Ličková, Petra Millová (obě Stará Ves), Ellen Kocíchová, Lucie Hoňková (obě Svinov).
Útočnice: Andrea Dvořáková, Veronika Vitekrová, Vendula Hynečková, Radka Ličková (všechny Stará Ves), Klára Benešová (Svinov), Lucie Dybalová (Pustějov), Hana Sanytráková (Studénka), Pavla Černá (Chropyně).
Náhradnice: Gabriela Šelongová, Kateřina Jedličková, Veronika Dreslerová (všechny Pustějov), Pavlína Netopilová (Vracov), Karolína Lachová (Svinov).
Trenéři: Rostislav Bajtek (Pustějov), Jiří Hyneček (Stará Ves).
Brankářky: Tereza Kuglerová (Tymákov), Soňa Zadražilová (Přeštice).
Obránkyně: Dagmar Drašnarová (Dobruška), Veronika Macková (Krčín), Kristýna Vizingrová (Přeštice), Karolína Mertlová, Jitka Protivová, Lucie Václavíková (všechny Tymákov).
Útočnice: Barbora Bittnerová (Opatovice), Michaela Bittnerová, Pavla Šmídlová (obě Tymákov), Nikola Červená (Přeštice), Andrea Henclová, Nela Henclová (obě Dobruška), Barbora Ulmanová (Podlázky-Dalovice).
Náhradnice: Adéla Moravcová, Petra Kydlíčková (obě Přeštice), Nikola Kvapilová (Hlinsko), Simona Šimánková, Petra Kotlářová (obě Krčín), Martina Půtová (Tymákov).
Trenérky: Božena Laštovičková (Dobruška), Václava Šmídlová (Tymákov).
Loňské vzájemné utkání opanovaly v Přešticích domácí Češky, které vyhrály 18:11 (8:4). Před dvěma lety zde ve Studénce přišla výhra 15:12 (6:5).
Čechy: Zadražilová (Kuglerová) – Vizingrová, Václavíková, Protivová, Drašnarová, Macková, Mertlová, N. Henclová, M. Bittnerová (C), A. Henclová, Červená, Šmídlová, B. Bittnerová, Ulmanová. Trenérky: Božena Laštovičková, Václava Šmidlová.
Morava: Šnajdrová (Zelezníková) – Hynečková, Vitekrová, Hoňková, Kocichová, Ličková, Dybalová, Dvořáková, Sanytráková, Černá, Millová, Benešová, Přikrylová (C). Trenéři: Rostislav Bajtek, Jiří Hyneček.
Rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Petr Rauch.