Čechy – Morava 8:3 (kon.) | Čechy – Morava 17:18 (kon.)
Čechy
8:3 (2:2)
Morava
Neděle 05.05.2019, 09:35 • Studénka • Mezizemské utkání v národní házené

To je pro tuto chvíli vše z utkání žen, za pár chvil budeme sledovat duel mužů. Počasí se umoudřilo, konečně neprší. Tím pádem by to mohla být dobrá házená. Prozatím hezké dopoledne, pěknou neděli. (10:57:32)

Dnešní utkání sleduje 620 diváků.

Nejlepší hráčky zápasu: Ivana Šnajdrová (Morava) – Soňa Zadražilová (Čechy).

Je dobojováno. České hráčky potvrdily svou každoroční nadvládu a i letos vítězí vcelku jasně. První poločas byl herně i výsledkově vyrovnaný, ve druhém poločase prokázali Češky lepší kvalitu v zakončení, což nakonec rozhodlo.

Konec zápasu. (8:3)

60
    Jenže Vendula Hynečková nechala vyniknout jen brankářku Zadražilovou. Parádní zákrok. (8:3)

60
    Na závěr šestka pro Moravu. (8:3)

60
    Nastavuje se jedna minuta. (8:3)

59
    Dvořákové se střela vůbec nepovedla, míč končí vedle pravé tyče. (8:3)

58
    Hostující Barbora Bittnerová posílá míč do horních pater brány a v závěru zápasu upravuje výsledek. (8:3)

58
    Hra se kouskuje, na obou stranách vidíme velké množství chyb. (7:3)

56
    Zápas se dohrává, teď jsme viděli několik osobních soubojů, které na mokrém hřišti musí bolet. Házená je zkrátka tvrdý sport. (7:3)

55
    Oddechový čas pro tým Moravy. (7:3)

54
    Bittnerová pálila vysoko nad, přesilovka hostů stále pokračuje. (7:3)

53
    Petra Millová inkasuje červenou kartu za úder do obličeje. Čechy budou hrát pět minut přesilovku. (7:3)

53
    Václavíková následně pálí vysoko nad. (7:3)

51
    Konečně se domácí dočkali. Andrea Dvořáková prostřelila Zadražilovou. (7:3)

51
    Barbora Bittnerová zvyšuje náskok českých hráček parádní trefou do šibenice. (7:2)

50
    Deset minut před koncem je asi rozhodnuto. Češké hráčky drží míč a nikam nepospíchají. (6:2)

Roman Zajíček

Čechy: Zadražilová (Kuglerová) – Vizingrová, Václavíková, Protivová, Drašnarová, Macková, Mertlová, N. Henclová, M. Bittnerová (C), A. Henclová, Červená, Šmídlová, B. Bittnerová, Ulmanová. Trenérky: Božena Laštovičková, Václava Šmidlová.
    Morava: Šnajdrová (Zelezníková) – Hynečková, Vitekrová, Hoňková, Kocichová, Ličková, Dybalová, Dvořáková, Sanytráková, Černá, Millová, Benešová, Přikrylová (C). Trenéři: Rostislav Bajtek, Jiří Hyneček.

Rozhodčí: Jaroslav Bukovský, Petr Rauch