Pardubice – Sokolov 0:0 (kon.) | Znojmo – Táborsko 2:3 (kon.) | Žižkov – Vítkovice 2:0 (kon.)
Prostějov – Jihlava 1:1 (kon.) | Vlašim – Třinec 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Chrudim 3:1 (kon.)
Ústí n. L. – Varnsdorf 0:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
2:3 (0:1)
FC SILON Táborsko
Středa 08.05.2019, 17:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 27. kolo

Díky za pozornost, mějte hezký zbytek dne. (18:51:34)

Druhý poločas sice skončil nerozhodným výsledkem, ale celkově se z důležité výhry raduje Táborsko, kterému vyšla zdržovací taktika. Hodně děkovat může i fotbalové štěstěně, neboť Znojmo v samém závěru sahalo po vyrovnání a troufám si říct, že kdyby se hrálo ještě tak deset minut, dosáhlo by na něj. Situace na spodku tabulky se tak tři kola před koncem ještě více zamotává.

90+4

90+4
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Jiří Valenta, přichází Vojtěch Zárybnický.

90+3
    Helísek mohl zakončovat sám, místo toho volil zbytečnou přihrávku do míst, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.

90+2
    Hosté vyrazili do otevřené obrany Znojma, ale do šance se nakonec nedostali.

90+2
    Další ofsajd na straně Táborska.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Lukáš Pfeifer, přichází Martin Berešík.

90
    Hosty zastavuje ofsajd.

90
    Šiman využil své výšky a letící míč v klidu ukryl do rukavic.

89
    Harmon upadl v pokutovém území, ale hra pokračuje dál.

87
    Mudra naznačil střelu, popošel více na střed a poté střílel, ale jen do protihráče.

87
    Harmon chtěl přihrávkou vyslat spoluhráče do běhu, ale ten neměl pro jeho snahu pochopení, balón tak končí v zámezí.

86
    Hosté drží míč daleko od své brány a nepouští Znojmo do útoku.

84
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Cihlář se štěstím udržel míč na hrací ploše, odcentroval před bránu, kde hostující obrana poprvé zaváhala, když ponechala nepokrytého protihráče a IGOR CUKOVIĆ z bezprostřední blízkosti zakončil hlavou do protipohybu brankáře.

82
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Pilík, přichází Pavel Vandas.