Petřkovice – Rýmařov 1:3 (kon.) | Zlínsko – Vrchovina 4:0 (kon.) | Hodonín – Frýdek-Místek 0:1 (kon.)
D. Benešov – Uničov 1:0 (kon.) | Hlučín – Kroměříž 1:3 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 5:1 (kon.)
FC Odra Petřkovice
1:3 (0:1)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 18.05.2019, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

Domácí celek byl před zápasem favoritem, jenže prohrává na své půdě překvapivě s Rýmařovem 1:3. Hosté získávají nečekaně tři body. Rýmařov hrál takticky velmi dobře a zaslouženě vyhrál. (12:09:46)

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Michal Furik, přichází Petr Kršek.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mládek (FC Odra Petřkovice).

90+1
    Rohový kop pro domácí fotbalisty, ti to sehráli výborně, ale brankáře Kameníka překonat nedokázali.

90
    Domácí brankář nyní předvedl proti střele soupeře ze střední vzdálenosti velmi dobrý zákrok.

89
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Petr Navrátil, přichází Jan Kocúr.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec druhých 45 minut.

88
    Rýmařov byl před zápasem jasným outsiderem, nicméně vede o dvě branky a míří za výhrou v tomto zápase, za překvapivými body.

87
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tomáš Šupák, přichází Tomáš Němec.

85
    Petřkovice se pokouší hrát aktivně, snaží se zdramatizovat zápas, jenže zatím se nemohou dostat do šancí.

83
    Moučka se pokoušel dostat do brejku, jenže v souboji o míč si počínal nedovoleně, hrát tak budou hosté.

82
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Martin Sporysz, přichází Radim Plesník.

81
    Hosté po faulu domácích rozehrávají na polovině hrací plochy. Do šance se Rýmařov nedostal.

80
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté drží hru bezpečně od své branky, následně to zkoušel samostatně jeden z hráčů Odry, přes obránce neprošel.

76
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Jakub Ptáček, přichází Dominik Mládek.

76
    Autové vhazování pro domácí, Sporysz vhazoval, ale do šance se jeho tým nedostal.

75
    Od třetí branky Rýmařova na výraznější šanci zatím čekáme, domácí se pokouší hrát aktivně, ale hosté je to šancí nepouští.

74
    Rýmařov se prokombinoval až do střelecké pozice, ale obrana Odry si dokázala snadno poradit.