Real Madrid – Real Betis 0:2 (kon.) | Eibar – Barcelona 2:2 (kon.)
Real Madrid
0:2 (0:0)
Real Betis
Neděle 19.05.2019, 12:00 • Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 38. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (13:59:41)

Fauly: 17:11

Zápas je za námi, Real Madrid přidal další šokující porážku, tentokrát prohrál doma s Realem Betis 0:2. Domácí si za celý zápas vytvořili minimum šancí. V prvním poločase trefil Benzema tyč a ve druhém vychytal Viníciuse Lópze. To ovšem bylo od Realu všechno. Z hráčů Betisu byl nejaktivnější Giovani Lo Celso, který se sice neprosadil, ale to se povedlo jeho spoluhráčům. Nejprve v 61. minutě zakončil pohlednou akci z levé strany Lorenzo Morón a vítězství Betisu zpečetil v 75. minutě střídající Jesé gólem do prázdné brány po další parádní kombinaci.

90+3

90+3
    Zápas už se pouze dohrává, Real Madrid zakončí sezonu další prohrou.

90+1
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází William Carvalho, přichází Sidnei.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 56 900 diváků.

90+1
    Ke střele se dostal Marco Asensio, ale branku Betisu svou střelou netrefil.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Jenže nedaří se mu. O protiútok se naopak ještě pokusil Betis, ale ani jeho akce nebyla přesně zahraná.

89
    Hra se nyní hodně kouskuje a nemá absolutně žádné tempo. Nyní už je u míče Real Madrid a může se ještě pokusit o zázračný obrat.

87
    Giovani Lo Celso byl zastaven za cenu faulu. Betis bude moci pokračovat ve své kombinaci.

86
    Hosté se nyní vůbec nikam neženou, bohatě jim stačí, že kontrolují míč.

85
    Isco fauloval ve středu hrací plochy Carvalha a naprosto po zásluze dostává žlutou kartu.

84
    Už to vypadalo, že si domácí konečně vytvoří nějakou šanci, ale Marcelovi se nepovedla přihrávka, takže z toho byl opět jen ztracený míč.

83
    Jesé je dál hodně aktivní, ale tentokrát nevyzrál na Varana, který ho bez problému zbavil míče.

82
    Do další šance se dostával střídající Tello, ale Jesé ho nakonec přihrávkou nenašel.