USA – Ekvádor 1:2 (kon.) | Jižní Korea – Senegal 3:3 (3:2 po pen.)
po penal. (3:2)
Jižní Korea
3:3 (0:1)
Senegal
Sobota 08.06.2019, 20:30 • Stadion Miejski (Bielsko-Biała) • Mistrovství světa U20 • Čtvrtfinále

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (23:35:56)

Tak v dnešním utkání nakonec vítězí Jižní Korea a postupuje do semifinále Mistrovství světa. Blíže byli Senegalci, kteří za stavu 1:2 pro ně dvakrát slavili, ale ani jednou branka nebyla uznána a v 90+9. minutě inkasovali a museli do prodloužení. V tom dlouho prohrávali, ale v 120+1. minutě vyrovnal Ciss a poslal zápas do penalt. Senegalci vedli i v penaltách, ale o vedení přišli a přišli i o postup. Jižní Korea si tedy zahraje semifinále MS s Ekvádorem, který porazil dnes USA 2:1.

5. série
    3:2
    Ousseynou CAVIN DIAGNE neproměňuje.

Žlutou kartu dostává Dialy N'Diaye (Senegal).

Střílení penalt začíná.

Ve druhém prodloužení vyrovnal až v samém závěru Ciss, takže se za pár okamžiků můžeme těšit na penalty.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.

120+1
    Senegal právě vstřelil branku!
    Po přízemní přihrávce od Mbowa se prosadil AMADOU CISS, který dokázal, že v toto zápase je opravdu všechno možné – 3:3. Půjde se do penalt.

119
    Přízemní centr posílal do vápna Dionkou. S tímto míčem si obrana Koree dokázala poradit.

Ondřej Černý

Branky: 62. Lee Kang-in (pen.), 90+8. Lee Ji-sol (Lee Kang-in), 96. Cho Young-wook (Lee Kang-in) – 37. Diagne (Niane), 76. Niane (pen.), 120+1. Ciss (Mbow)

Karty:   75. Lee Gwang-yeon (KOR) – 78. Niang (SNG), 82. Diagne (SNG), 115. Danfa (SNG), 115. Aw (SNG), ?. Dialy N'Diaye (SNG)

Neproměněná penalta: 74. Niane (SNG), brankář Lee Gwang-yeon zneškodnil