Brno – Roller Storm 6:3 (kon.) | HC Boskovice inline – Devils Zlín 7:5 (kon.) | Brno – Roller Storm 3:11 (kon.)
HC Boskovice inline – Devils Zlín 6:5 (4:3 po s.n.) | Brno – Roller Storm 0:1 (po pr.)
Mission Roller Brno
3:11 (0:5, 0:3, 2:2, 1:1) Stav série: 1:1
IHC Roller Storm Praha
Sobota 08.06.2019, 12:00Play-off Stilmat extraligy inline hokeje • Osmifinále

Konec zápasu. (13:25:03)

47:13
    Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Sedláček – 1,5 min., vražení na hrazení).

43:08
    Roller Storm právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK PETRÁŠ.

42:40
    Hrachovinovu přihrávku na Skácela obránce přečetl a její trajektorii následně vychýlil.

41:14
    Dominik Frodl potvrzuje své kvality a dvěma těžkými zákroky udržel kotouč zalehnutím někde před brankovou čarou.

38:10
    Brno právě vstřelilo branku!
    Úvod do poslední části před prodloužením vyšel lépe domácím, kteří díky ONDŘEJI STEHLÍKOVI kosmeticky upravují skóre zápasu.

36:25
    V úvodu třetiny hned složitá práce pro Frodla. Svůj pravý beton natáhl jak proti střele k tyči, tak následné dorážce.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:25
    Merkl si chtěl pohrát s Chvátalem během protiútoku, jenže brněnský brankář se zmást nenechal a kotouč vyrazil do ochranné sítě.

35:02
    Zakázané uvolnění hostů.

34:00
    Již dlouho je jasné, že utkání směřuje k rozhodujícímu prodloužení v podobě náhlé smrti, které přijde po konci čtvrté čtvrtiny.

31:05
    Pražané opět přebírají iniciativu. Po přihrávce dnes velmi produktivního Petráše se trefuje již podruhé MARTIN MATĚJČEK. Asistence: Zdeněk Petráš.

29:33
    Poprvé inkasuje také Chvátal. Devátý gól hostů přidává MIROSLAV DANI. Asistence: Daniel Klinecký.

26:19
    Domácí se nejspíš začínají probouzet. Dominik Frodl loví puk ze sítě po přesné trefě svého jmenovce DOMINIKA HRACHOVINY. Asistence:

24:50
    Čestná branka pro domácí na začátku třetí čtvrtiny. Hostující gólmana prostřelil kapitán Brňanů ROMAN SKÁCEL. Asistence: Ondřej Stehlík, Zdeněk Kubica.

24:01
    Střídání v týmu Mission Roller Brno: ze hřiště odchází Hrachovina, přichází Chvátal.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 25. Skácel (Stehlík, Kubica), 27. Hrachovina (Skácel), 39. Stehlík – 7. Petráš (Merkl, Kern), 8. Merkl (Kern, Dani), 9. Petráš (Dani), 9. Petráš (Matějček, Novák), 10. Frodl (Petráš), 17. Dani (Kern), 19. Matějček (Petráš, Novák), 24. Klinecký (Merkl), 30. Dani (Klinecký), 32. Matějček (Petráš), 44. Petráš

Mission Roller Brno: Hrachovina (Chvátal) – Kubica, Stehlík, Skácel, Hrachovina, Göndör, Kazlepka, Rosendorf, Sedláček
    IHC Roller Storm Praha: Frodl D. – Kern, Frodl J., Matějček, Dani, Petráš, Klinecký, Merkl, Novák