Brno – Roller Storm 6:3 (kon.) | HC Boskovice inline – Devils Zlín 7:5 (kon.) | Brno – Roller Storm 3:11 (kon.)
HC Boskovice inline – Devils Zlín 6:5 (4:3 po s.n.) | Brno – Roller Storm 0:1 (po pr.)
Mission Roller Brno
3:11 (0:5, 0:3, 2:2, 1:1) Stav série: 1:1
IHC Roller Storm Praha
Sobota 08.06.2019, 12:00Play-off Stilmat extraligy inline hokeje • Osmifinále

47:13
    Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Sedláček – 1,5 min., vražení na hrazení).

43:08
    Roller Storm právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK PETRÁŠ.

38:10
    Brno právě vstřelilo branku!
    Úvod do poslední části před prodloužením vyšel lépe domácím, kteří díky ONDŘEJI STEHLÍKOVI kosmeticky upravují skóre zápasu.

31:05
    Pražané opět přebírají iniciativu. Po přihrávce dnes velmi produktivního Petráše se trefuje již podruhé MARTIN MATĚJČEK. Asistence: Zdeněk Petráš.

29:33
    Poprvé inkasuje také Chvátal. Devátý gól hostů přidává MIROSLAV DANI. Asistence: Daniel Klinecký.

26:19
    Domácí se nejspíš začínají probouzet. Dominik Frodl loví puk ze sítě po přesné trefě svého jmenovce DOMINIKA HRACHOVINY. Asistence:

24:50
    Čestná branka pro domácí na začátku třetí čtvrtiny. Hostující gólmana prostřelil kapitán Brňanů ROMAN SKÁCEL. Asistence: Ondřej Stehlík, Zdeněk Kubica.

24:01
    Střídání v týmu Mission Roller Brno: ze hřiště odchází Hrachovina, přichází Chvátal.

23:13
    Vzápětí vyslal Jan Merkl do úniku DANIELA KLINECKÉHO, který následně zasunul kotouč za Hrachovinu. Asistence: Jan Merkl.

23:05
    Domácí měli k dispozici trestné střílení, Zdeněk Kubica ale Frodla nepřekonal!

18:30
    Máme tu sedmý gól Pražanů. Tentokrát se ze zápasu do střelecké listiny raduje MARTIN MATĚJČEK. Asistence: Zdeněk Petráš, Filip Novák.

16:46
    Šestý gól hostů je na světě. Brankář Petr Hrachovina dnes nemá svůj nejlepší den. Střela MIROSLAVA DANIHO mu tentokrát proletěla takzvaným teploměrem. Asistence: Jan Kern.

09:38
    Pražané nemají stále dost! Přihrávku Zdeňka Petráše využil JAKUB FRODL ke skórování a hosté vedou již o pět branek! Asistence: Zdeněk Petráš.

08:38
    Se vstřelenými brankami hostujícího celku se nám roztrhl pytel! ZDENĚK PETRÁŠ navíc kompletuji již v první čtvrtině hattrick. Asistence: Martin Matějček, Filip Novák.

08:16
    Již potřetí musí Hrachovina tahat kotouč ze své sítě. Prosadil se znovu ZDENĚK PETRÁŠ. Asistence: Miroslav Dani.

07:30
    Zhruba o minutu později přichází druhý pražský gól. JAN MERKL prostřelil domácího brankáře mezi rukou a tělem. Asistence: Jan Kern, Miroslav Dani.

06:26
    Hosté hrají už ve čtyřech a navíc střílejí úvodní druhého střetnutí těchto dvou celků. Po souhře s Merklem a Kernem se prosazuje ZDENĚK PETRÁŠ. Asistence: Jan Merkl, Jan Kern.

04:28
    Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Kern – 1,5 min., podrážení).

Filip Krůza

Branky a nahrávky: 25. Skácel (Stehlík, Kubica), 27. Hrachovina (Skácel), 39. Stehlík – 7. Petráš (Merkl, Kern), 8. Merkl (Kern, Dani), 9. Petráš (Dani), 9. Petráš (Matějček, Novák), 10. Frodl (Petráš), 17. Dani (Kern), 19. Matějček (Petráš, Novák), 24. Klinecký (Merkl), 30. Dani (Klinecký), 32. Matějček (Petráš), 44. Petráš

Mission Roller Brno: Hrachovina (Chvátal) – Kubica, Stehlík, Skácel, Hrachovina, Göndör, Kazlepka, Rosendorf, Sedláček
    IHC Roller Storm Praha: Frodl D. – Kern, Frodl J., Matějček, Dani, Petráš, Klinecký, Merkl, Novák