Japonsko – Salvador 2:0 (kon.) | USA – Venezuela 0:3 (kon.) | Brazílie – Honduras 7:0 (kon.)
Peru – Kolumbie 0:3 (kon.) | Paraguay – Guatemala 2:0 (kon.)
Japonsko
2:0 (2:0)
Salvador
Neděle 09.06.2019, 12:00 • Mijagu Stadium, Rifu • Mezinárodní přípravné zápasy

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:57:04)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 12:1. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 26:8.

Je konec! Japonsko zvládlo dnešní přátelské utkání a poráží Salvador bez problémů 2:0. Fotbalisté v modrém byli po celou dobu prvního poločasu aktivnější. V 19. minutě jejich aktivitu přetavil v úvodní branku Kensuke Nagaj! Stejný hráč se navíc prosadil tři minuty před přestávkou. Salvador byl směrem dopředu naprosto bezzubý. Po změně stran Japonci nadále kontrolovali vývoj dnešního souboje a nepouštěli soupeře do akcí. Před brankou Salvadoru se urodilo několik závarů, ale další branku už nepřišla.

90+3

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Osako dostal přihrávku na hrot, jenže měl velký problém se zpracováním a míč mu utekl k nohám důrazného obránce.

89
    Japonci nyní kombinují na vlastní polovině a kontrolují hru. Uvidíme, zda se rozhodčí rozhodně nějakou tu minutku nastavit.

88
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Ceren, přichází Ortiz.

87
    Doan se z levého křídla řítil do pokutového území, jenže si při svém průniku přidržel jednoho ze soupeřů a nedovoleným zákrokem jej poslal k zemi.

86
    Japonsko v závěru utkání bez problémů kontroluje své vedení a už se nikam nežene. Naopak hráči Salvadoru by nyní potřebovali útočit.

85
    Tamacas dostal prostor na pravé straně hrací plochy, vydal se vpřed, jenže domácí Doan jej nedovoleným zákrokem poslal za čáru.

84
    Tomijasu prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území, jenže jeho nadýchaný centr skončil v rukavicích pozorného brankáře.

83
    Hašimoto dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, nicméně nikdo v modrém dresu na jeho pobídku nedosáhl a míč skončil u obránců.

82
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Orellana, přichází Mayen.

81
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kobajaši, přichází Šibasaki.

80
    Jenže rozehrávka standardní situace se Japoncům vůbec nepovedla. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kam si pro něj došel brankář Hernandéz.

79
    Doan si na pravé straně chytře pokryl míč tělem a soupeřův obránce jej musel faulovat. Japonsko tak bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.

78
    Mancia si znovu splnil své defenzivní povinnosti. Stoepr Salvadoru vystoupil proti rozběhnutému soupeře a nenechal se ošálit klamavým pohybem.

77
    Japonci se málem radovali ze své třetí branky! Doan střílel levačkou odrazem o zem, ale stoper Mancia jeho pokus vykopl z brankové čáry!