Bulharsko – Kosovo 2:3 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:0 (kon.) | Srbsko – Litva 4:1 (kon.)
Ukrajina – Lucembursko 1:0 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:1 (kon.) | Irsko – Gibraltar 2:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Norsko 0:2 (kon.) | Malta – Rumunsko 0:4 (kon.) | Španělsko – Švédsko 3:0 (kon.)
S. Makedonie – Rakousko 1:4 (kon.) | Lotyšsko – Slovinsko 0:5 (kon.) | Polsko – Izrael 4:0 (kon.)
Irsko
2:0 (1:0)
Gibraltar
Pondělí 10.06.2019, 20:45 • Aviva Stadium, Dublin • Kvalifikace ME • Skupina D

Irsko zcela zaslouženě vyhrálo tento zápas a potvrdilo roli favorita. Svého soupeře porazilo 2:0 a do tabulky skupiny získává důležité body. Irsko mělo od první do poslední minuty zápas pod kontrolou, žádné drama nedopustilo. (22:40:49)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 13:1. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:4.

90+5
    90+3. Robbie BRADY - 2:0

90+3
    Irsko právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru zápasu dává Irsko druhou branku a stanovuje konečný výsledek tohoto zápasu. James McClean centroval a výborně do horní části branky hlavičkoval ROBBIE BRADY. Asistence: James McClean.

90+1
    Robbie Brady rozehrával rohový kop, zakončoval Richard Keogh a jeho hlavičku na brankové čáře kryje Kyle Goldwin

90+1
    Další rohový kop pro Irský národní tým.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty druhého poločasu, uvidíme. kolik minut se bude nastavovat.

89
    Robbie Brady to zkoušel individuálně, jeho rána končí mimo branku.

87
    Conor Hourihane jako tradičně bude rozehrávat rohový kop Irska. Centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu.

85
    David McGoldrick na míč nedosáhl, a tak bude rozehrávat Kyle Goldwin.

85
    Dostáváme se do finální pasáže zápasu, hostující celek hraje pasivně a musí se bránit tlaku soupeře.

83
    Shane Duffy a jeho nepřesné zakončení. Irsko pokračuje ve své aktivní hře, ovšem toto zakončení končí nad.

83
    Irský fotbalový tým nyní vybojoval ještě rohový kop.

82
    James McClean mohl navýšit vedení svého celku, ale jeho rána končí mimo branku.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut. V posledních minutách není k vidění mnoho zajímavých šancí.