Barry Town – Cliftonville 0:0 (kon.) | Niederkorn – Cardiff Met 1:0 (kon.) | KÍ Klaksvík – Tre Fiori 5:1 (kon.)
Sant Juliá – Europa 3:2 (kon.) | Priština – St Joseph's 1:1 (kon.) | Ballymena – Runavík 2:0 (kon.)
La Fiorita – Engordany 0:1 (kon.)
SP La Fiorita
0:1 (0:1)
La Adelita UE Engordany
Čtvrtek 27.06.2019, 20:45 • San Marino Stadium, Serravalle • Evropská liga (předkola) • Předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:39:37)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 7:2. Fauly: 8:5.

Je konec. Engordany dnes dokázalo vyhrát na půdě La Fiority 1:0, když se o jediný gól zápasu postaral ve 31. minutě Sanchez. Odveta je naplánována na 4. 7. od 19:30.

90+6

90+6
    Hosté si ovšem s centrem poradili a to je vše.

90+5
    Hirsch se dostal dopředu po pravé straně a získal ještě pro domácí mužstvo rohový kop.

90+3
    La Fiorita dál pokračuje v tlaku, ale nemůže se dostat do vápna soupeře.

90+2
    Ferre dostal nabito, ale jeho střela nakonec nebyla přesná.

90+1
    Hirsch se sice dostal ke střele, ale ta skončila jen v moci brankáře.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Ferré se dostal ke střele, ovšem minul domácí bránu.
    87. Červená karta Vassalla.

87
    To se dějí nyní na trávníku věci a počet hráčů se rychle srovnává! Červenou kartu totiž uviděl Vassallo (SP La Fiorita), když se zachoval hodně nesportovně a lehce udeřil protihráče do hlavy.

86
    Hosté mají problém, jelikož druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Deivis (La Adelita UE Engordany) a budou tak dohrávat v deseti.