Česko – Slovensko 3:2 (kon.)
konec
Česko
3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
Slovensko
Sobota 29.06.2019, 16:00 • Zimní stadion Česká Třebová • Světový pohár - juniorky U18
   
  43:56
  Jiráčková si sebrala vysoké nahození od modré čáry, vhazuje se po její pravici. Látková je odvolána na střídačku, Slovenky v šesti!
  43:32 ŠKORPÍKOVÁ - 3:2
   
  43:32
  Česko právě vstřelilo branku!
  Tak se český tým přeci jen dočkal a přesilovku využívá! Tereza Radová vypálila od modré čáry, už tahle tečovaná rána málem skončila v síti. Nakonec se z dorážky prosadila PATRICIE ŠKORPÍKOVÁ. Asistence: Aneta Kábrtová a Tereza Radová.
   
  42:53
  Škorpíková posunula míček před branku, zblízka pálila Kábrtová, ale netrefila slovenskou klec!
   
  42:33
  Kotlíková se probíjela dopředu a byla doslova podkosena Štrbákovou. Slovenská hráčka si jde odpočinout na dvě minuty za sekání.
   
  41:27
  Halbrštátová pálila z první z pravého kruhu, Látková se skvěle přesunula! Následoval ještě závar po ráně Radové, ale Slovensko zatím odolává.
   
  39:49
  Vyloučení v týmu Slovensko (Berešíková – 2 min., vysoká hůl).
   
  37:27
  Ema Záňová obdržela přihrávku na levou stranu a z úhlu pálila ke vzdálenější tyčce, Jiráčková vyráží do ochranné sítě.
   
  32:40
  Rudová šikovně předložila balonek před branku Lagové, která pálila zblízka z první, trefila však jen beton Látkové.
   
  22:28
  Dobrá přihrávka Slovenek přes brankoviště a do prázdné branky mohla pálit Leskovjanská, ovšem Jiráčková předvedla bleskurychlý přesun a vytáhla skvělý zásah betonem!
   
  21:48
  Slovenky vyrazily do nadějného přečíslení, Šimnová z pravé strany ještě nestřílela a přihrávala před branku Kapičákové, s ní dobíhala Radová. Ta si ovšem málem nohou srazila balonek do sítě!
   
  17:21
  Vyloučení v týmu Slovensko (Klimantová – 2 min., podražení).
   
  15:28
  Leskovjanská se protlačila po pravé straně a předložila míček před branku Nilabovičové, která v tísni zvládla zakončit, ale vychytala ji Jiráčková.
   
  15:01
  Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Hupková, přichází Látková.
  14:53 KAPIČÁKOVÁ - 2:2
   
  14:53
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Hostujícím hráčkám se zatím v početní výhodě nedařilo, ale sedm sekund před jejím koncem i před koncem první části se prosazují! BARBORA KAPIČÁKOVÁ se dostala k míčku na pravé straně a z úhlu se štěstím prostřelila Jiráčkovou, které balonek propadl a proskákal do sítě. Je tak znovu srovnáno. Bez asistence.
   
  13:00
  Vyloučení v týmu Česko (Baráková – 2 min., napadení).
   
  12:05
  Po buly v útočném pásmu Slovenek míček vyplaval u Barbory Kapičákové, jež zakončovala zblízka bekhendem, Jiráčková se výborně přesunula a kryje.
  09:22 SEROISZKOVÁ - 2:1
   
  09:22
  Česko právě vstřelilo branku!
  Tak tenhle gól patří KLÁŘE SEROISZKOVÉ! Sama si vzala balonek na pravé straně, protlačila se až ke střele a skrytou ranou zaskočila Hupkovo! Bez asistence.
   
  06:02
  Halušková se zbavila soupeřky a vytvořila šanci pro Leskovjanskou, ta bekhendem zblízka minula českou branku!
  04:57 KVASŇÁKOVÁ - 1:1
   
  04:57
  Slovensko právě vstřelilo branku!
  Ovšem je velmi brzy srovnáno! Hned po buly v útočném pásmu hostů se k balonku dostala MIRIAM KVASŇÁKOVÁ a přízemním pokusem propálila Jiráčkovou mezi betony. Asistence: Viktória Vaverčáková.
  04:13 IŠTOKOVÁ - 1:0
   
  04:13
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češky se usadily v útočném pásmu a v 5. minutě otevírají skóre! Lagová posunula míček před branku a do sítě ho dotlačila důrazná TEREZA IŠTOKOVÁ. Asistence: Eliška Lagová.

  Matěj Vybíral

  Branky a nahrávky: 5. Ištoková (Lagová), 10. Seroiszková, 44. Škorpíková (Kábrtová, Radová) – 5. Kvasňáková (Vaverčáková), 15. Kapičáková


  Česko: Jiráčková (Plecerová) – Radová, Kalousková, Baráková, Červíková, Seroiszková, Štepková, Legdanová, Ullmanová, Landová – Svobodová, Kaltounková (C), Procházková, Ištoková, Škorpíková (A), Kábrtová, Rudová, Měchurová, Halbrštátová, Petrášková, Kotlíková, Lagová
  Slovensko: Hupková (16. Látková) – Kapičáková, N. Rybárová, Záňová, Nilabovičová, Leskovjanská, Klimantová, Halušková, Mendrejová, Štrbáková, Šimnová, Kleinová, L. Rybárová, Kvasňáková, Vaverčáková, Šulíková, Barešíková, Džadoňová