Skalica – Vítkovice 4:1 (kon.) | Osijek – Ostrava 1:1 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:1 (kon.)
Arsenal Tula – Příbram 0:0 (kon.) | Pardubice – Trenčín 4:3 (kon.) | Poprad – Podbrezová 0:0 (zruš.)
Karabach – Plzeň 2:2 (kon.) | Dynamo – Sparta 1:1 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 1:2 (kon.)
Austria – Slavia 2:3 (kon.)
FK Karabach
2:2 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Úterý 02.07.2019, 17:00 • Sportplatz Kössen, Rakousko • Přípravný zápas

Máme za sebou přípravné utkání mezi Karabachem a Viktorií Plzeň nakonec končí bezbrankovou remízou. Dlouho to vypadalo na výhru úřadujícího ázerbajdžánského mistra, neboť Mahir Emreli svým druhém gólem zvyšoval v 52. minutě na 2:0. Avšak nově přichozí hráči Plzně dokázali během minuty náskok smazat. Nejprve po přihrávce Janoška vyřešil ukázkovým lobem únik Ondřej Mihálik a o pár vteřin později Dominik Janošek tentokráte v roli střílejícího hráče zamířil nechytatelně k levé tyči. Viktoria tak po čtyřech výhrách a jedné prohře poprvé remizovala, pro Karabach se jedná o druhý nerozhodný výsledek během čtyř zápasů.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (18:51:06)

90

89
    Řezník v těžké pozici hrál jen na Kozáčika, který dlouhým odkopem na útočnou polovinu zažehnává hrozící nebezpečí.

88
    Český vícemistr nemá dost a ještě se snaží strhnout vítězství na svou stranu. Průnik Mihálika ale nyní nevyšel.

87
    Viktoria tak během jedné minuty vyrovnala zdánlivě ztracený zápas. Nové akvizice Plzně se po příchodu na trávník ukazují ve skvělém světle.
    85. Dominik JANOŠEK - 2:2

85
    Plzeň právě vstřelila branku!
    To je návrat do zápasu, jak má být! DOMINIK JANOŠEK tentokráte místo přihrávky zvolil střelu těsně za šestnáctkou a trefil se náramně k levé tyči!
    84. Ondřej MIHÁLIK - 2:1

84
    Je zaděláno na drama! Po krásném balónu od Janoška vyřešil únik výborným lobem ONDŘEJ MIHÁLIK!

83
    Plzenští rozehráli na krátko, stále pokračují v kombinační hře, ta ovšem příliš v průběhu druhé půle příliš úspěchu nepřinesla.

82
    Za dalekým odkopem sprintoval Zoubir, jehož zastavil až zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

81
    Za centrem z pravé strany se Krmenčík ani nerozběhl, balón v poklidu stáhl do své moci Vagner.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Karabach stále vede o dvě branky a směřuje tak k vítězství.

79
    Hráči v bílém si míče dlouho neužili. Po dlouhém nákopu Medvedeva míč do své moci vybojoval Hubník.

78
    Velmi zkušeně to zahrál Quintana. Ten se u pravé lajny nacházel v těžké pozici. Nastřelil ale protihráče, díky čemuž vybojoval aut.

77
    Vagner zvolil riskantní rozehrávku na krátko, společně se svým stoperem však zvládli situaci na výbornou.

76
    Do odraženého míče se vší silou opřel Hrošovský. Balón proletěl jen těsně vedle pravé tyče.

75
    Viktoriáni skutečně výrazně zpřesnili hru a v posledních minutách svého soupeře přehrávají. Zatím ovšem bez gólové tečky.