Partizani Tirana – Karabach 0:0 (kon.) | BATE – Piast Gliwice 1:1 (kon.) | Šeriff Tiraspol – Saburtalo 0:3 (kon.)
Ferencváros – Ludogorec 2:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Sutjeska 1:1 (kon.) | Dundalk – Riga FC 0:0 (kon.)
Linfield – Rosenborg 0:2 (kon.) | Valur – Maribor 0:3 (kon.)
BATE Borisov
1:1 (0:1)
GKS Piast Gliwice
Středa 10.07.2019, 19:00 • Borisov Arena (Borisov) • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Druhý poločas je u konce! I druhý poločas byl spíše ve znamení vyrovnané hry od obou celků. Borisovu se nakonec podařilo vyrovnat a to zásluhou Draguna, který nakonec v devadesáté minutě obdržel i druhou žlutou kartu a do nastaveného času oslabil své mužstvo. Borisov v samotném závěru měl ještě zajímavou standardní situaci, kdy na branku mířil dobrý centr, který nakonec proplachtil do zázemí. Obě mužstva se spolu ještě utkají v odvetném zápase a po dnešním remízovém stavu, se dá očekávat vypjatý souboj mezi celky, které mají od roku 2011 oficiální družbu. (20:56:12)

90+6

90+5
    Poslední minuta nastaveného času a Gliwice se pouští do další kombinace, která nakonec skončila neúspěchem.

90+4
    Míč u hostujícího celku, který se ještě pokusí o jeden, dva útoky.

90+3
    Nastavený čas je spíše ve znamení menších faulů a dlouhých diskuzí mezi oběma celky.

90+1
    Druhý poločas bude prodloužen o pět minut.

90
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Valencia Castillo, přichází Badia.

89
    Dragun se dopouští faulu a hlavní sudí bez nějaké diskuze ukazuje žlutou kartu. Dragun přišlápl nohu svému soupeři. Jelikož je to jeho druhá žlutá karta, tak to pro něj znamená předčasný odchod do šaten.

88
    V závěrečných minutách se hraje spíše na polovině Piastu, ale bez nějakého vážnějšího ohrožení branky.

87
    Borisov se sám se svou kombinací vyhnal až na svou polovinu hřiště.

86
    Czerwiński již nestihl míč na hrací ploše a to bude aut pro soupeře. Czerwiński se rychle vrací na svou pozici do vápna.

85
    Parzyszek, který se podepsal na úvodní brance zápasu, střídá a jeho místo nahrazuje Aquino.

84
    Jejich postupný útok nakonec končí zakončením, které však mířilo hodně mimo tři tyče.

84
    Borisov u míče a pokouší se o útočnou akci, která by je mohla přiblížit k vítězství.

80
    Započala nám poslední desetiminutovka, která nám může hodně napovědět, jestli skončí první zápas remízovým stavem.

79
    Stasevič rozehrával roh, ale jeho centr na zadní tyč byl o něco delší a spoluhráč nedokázal dostatečně vyskočit.

78
    Hateley centroval ze střední vzdálenosti, ale jeho centr nenašel nikoho v modrém v pokutovém území. Odkop od domácí svatyně.