Pjunik – Shkupi | 3:3 (kon.) | | | Ordabasy – Kutaisi | 1:0 (kon.) | | | Ventspils – KF Teuta | 3:0 (kon.) |
Alaškert – FK Makedonija | 3:1 (kon.) | | | Larnaka – CS Petrocub | 1:0 (kon.) | | | Narva – Budućnost Podgorica | 0:2 (kon.) |
Laçi – Beer Ševa | 1:1 (kon.) | | | Sabail – Universitatea Craiova | 2:3 (kon.) | | | Flora – Niš | 2:0 (kon.) |
KuPS – Vitebsk | 2:0 (kon.) | | | Balzan – Domžale | 3:4 (kon.) | | | Riteriai – KÍ Klaksvík | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Levski | 0:2 (kon.) | | | Molde – Reykjavík | 7:1 (kon.) | | | Brøndby – Inter Turku | 4:1 (kon.) |
Crusaders – B36 Tórshavn | 2:0 (kon.) | | | Debrecín – Kukësi | 3:0 (kon.) | | | Maccabi Haifa – Mura | 2:0 (kon.) |
Brann – Shamrock | 2:2 (kon.) | | | Malmö – Ballymena | 7:0 (kon.) | | | FK Liepāja – Dinamo Minsk | 1:1 (kon.) |
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Engordany | 6:0 (kon.) | | | FK Radnik – Trnava | 2:0 (kon.) |
Soligorsk – Hibernians | 1:0 (kon.) | | | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku | 0:3 (kon.) | | | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar | 0:3 (kon.) |
Fola – Čichura | 1:2 (kon.) | | | Olimpija Lublaň – RFS Riga | 2:3 (kon.) | | | Connah's Quay – Kilmarnock | 1:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Cracovia | 1:1 (kon.) | | | Zeta – Fehérvár | 1:5 (kon.) | | | FCSB – Milsami | 2:0 (kon.) |
Čukarički – FC Banants | 3:0 (kon.) | | | Europa – Legia | 0:0 (kon.) | | | Aberdeen – RoPS Rovaniemi | 2:1 (kon.) |
St Patrick´s – Norrköping | 0:2 (kon.) | | | Cliftonville – Haugesund | 0:1 (kon.) | | | Cork City – Niederkorn | 0:2 (kon.) |
Široki Brijeg – Kajrat | 1:2 (kon.) | | | Honvéd – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Stjarnan – Levadia Tallinn | 2:1 (kon.) |
Breidablik – Vaduz | 0:0 (kon.) |
Pobř. slonoviny – Alžírsko | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Madagaskar – Tunisko | 0:3 (kon.) |
konec
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1
(1:1)
Cracovia Krakov
Adam Dořák
Branky:
44. Divkovič – 40. Kružliak (vla.)
Rozhodčí: R. Obrenovic (Slo)
Diváci: 9 860
Karty: 22. Kružliak (DUN), 31. Davis (DUN) – 10. Pestka (CRA)
Neproměněná penalta:
DAC 1904 Dunajská Streda:
Jedlička – Davis (60. Blackman), Kružliak, Šatka (C), Koštrna – M. Vida – K. Vida (70. Abdulrahman), Kalmar, Oravec, Čmelík (76. Ramirez Matheus) – Divkovič.
Náhradníci: Szaraz – Abdulrahman, Bednář, Beskorovajnyj, Blackman, Ramirez Matheus, Veselovsky
Trenér:
Cracovia Krakov: Peškovič – Rapa, Helik, Datkovič, Pestka (46. Diego) – Hanca, Gol, Dabrowski (85. Dimun), Cecarič (62. Wdowiak) – van Amersfoort, Rafael.
Náhradníci: Hroššo – Budzinski, Dimun, Dytjatev, Diego, Rubio, Wdowiak
Trenér:
Náhradníci: Szaraz – Abdulrahman, Bednář, Beskorovajnyj, Blackman, Ramirez Matheus, Veselovsky
Trenér:
Cracovia Krakov: Peškovič – Rapa, Helik, Datkovič, Pestka (46. Diego) – Hanca, Gol, Dabrowski (85. Dimun), Cecarič (62. Wdowiak) – van Amersfoort, Rafael.
Náhradníci: Hroššo – Budzinski, Dimun, Dytjatev, Diego, Rubio, Wdowiak
Trenér:
Rozhodčí: R. Obrenovic (Slo)
Diváci: 9 860
Čtvrtek 18.07.2019
Cracovia - Dunajská Streda 2:2
Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 14:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 6:22.
Cracovia - Dunajská Streda 2:2
Branky: 2. Rafael, 120+2. Davis (vla.) – 47. Connor, 94. Ramirez
Karty: 8. Jablonský (CRA) – 5. Čmelík (DUN), 15. Koštrna (DUN), 90+2. Davis (DUN), 105+1. Kalmar (DUN)
Držení míče: 46 % : 54 %.Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 14:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 6:22.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Autorem vlastní branky je DOMINIK KRUŽLIAK. Van Amersfoort dostal pěknou zadovku a vystřelil směrem na branku. Jedlička mohl dělat co chtěl, neboť jeho obránce míč jemně tečoval a míč změnil směr a zaplul do jeho protipohybu k levé tyčce. Amersfoort, hráč, který ještě nedávno hrál za nizozemský Heerenveen, otevírá skóre dnešního zápasu.
FK DAC Dunajská Streda: Jedlička – Davis, Kružliak, Šatka (C), Koštrna – M. Vida – K. Vida, Kalmar, Oravec, Čmelík – Divkovič.
Náhradníci: Szaraz – Abdulrahman, Bednář, Beskorovajnyj, Blackman, Ramirez Matheus, Veselovsky
Cracovia Kraków: Peškovič – Rapa, Helik, Datkovič, Pestka – Hanca, Gol, Dabrowski, Cecarič – van Amersfoort, Rafael.
Náhradníci: Hroššo – Budzinski, Dimun, Dytjatev, Diego, Rubio, Wdowiak
Rozhodčí: R. Obrenovic (Slo).
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
FK DAC Dunajská Streda
Slovenský tým má za sebou již několik přípravných zápasů. V šesti přátelských utkáních dokázali třikrát zvítězit a třikrát se radoval jejich soupeř.
Cracovia Kraków
Cracovia se na kvalifikaci připravovala čtyřmi přátelskými zápasy a také mají padesáti procentní úspěšnost, kdy dva zápasy vyhráli a dva prohráli.