Pjunik – Shkupi 3:3 (kon.) | Ordabasy – Kutaisi 1:0 (kon.) | Ventspils – KF Teuta 3:0 (kon.)
Alaškert – FK Makedonija 3:1 (kon.) | Larnaka – CS Petrocub 1:0 (kon.) | Narva – Budućnost Podgorica 0:2 (kon.)
Laçi – Beer Ševa 1:1 (kon.) | Sabail – Universitatea Craiova 2:3 (kon.) | Flora – Niš 2:0 (kon.)
KuPS – Vitebsk 2:0 (kon.) | Balzan – Domžale 3:4 (kon.) | Riteriai – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Ružomberok – Levski 0:2 (kon.) | Molde – Reykjavík 7:1 (kon.) | Brøndby – Inter Turku 4:1 (kon.)
Crusaders – B36 Tórshavn 2:0 (kon.) | Debrecín – Kukësi 3:0 (kon.) | Maccabi Haifa – Mura 2:0 (kon.)
Brann – Shamrock 2:2 (kon.) | Malmö – Ballymena 7:0 (kon.) | FK Liepāja – Dinamo Minsk 1:1 (kon.)
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 0:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Engordany 6:0 (kon.) | FK Radnik – Trnava 2:0 (kon.)
Soligorsk – Hibernians 1:0 (kon.) | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 0:3 (kon.) | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar 0:3 (kon.)
Fola – Čichura 1:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – RFS Riga 2:3 (kon.) | Connah's Quay – Kilmarnock 1:2 (kon.)
Dunajská Streda – Cracovia 1:1 (kon.) | Zeta – Fehérvár 1:5 (kon.) | FCSB – Milsami 2:0 (kon.)
Čukarički – FC Banants 3:0 (kon.) | Europa – Legia 0:0 (kon.) | Aberdeen – RoPS Rovaniemi 2:1 (kon.)
St Patrick´s – Norrköping 0:2 (kon.) | Cliftonville – Haugesund 0:1 (kon.) | Cork City – Niederkorn 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Kajrat 1:2 (kon.) | Honvéd – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Stjarnan – Levadia Tallinn 2:1 (kon.)
Breidablik – Vaduz 0:0 (kon.)
JK Trans Narva
0:2 (0:1)
FK Budućnost Podgorica
Čtvrtek 11.07.2019, 17:30Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

FK Budućnost Podgorica vyhrává tento úvodní zápas předkola Evropské ligy na půdě Narvy o dvě branky. V prvním poločase se trefil Ivanovič, ve druhém v závěru Mijič. Domácí celek na branku soupeře nevypálil. (19:19:38)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.

90+3

90+2
    Na druhé straně nepřesně pálil Boljevič.

90+2
    Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána z velké dálky končí mimo branku.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Milos MIJIČ - 0:2

88
    Budućnost Podgorica právě vstřelili branku!
    Hostující celek rozhoduje o své výhře, po přihrávce Vujačiče poslal míč přesně k tyčce mimo dosah brankáře MILOS MIJIČ.

87
    Střídání v týmu FK Budućnost Podgorica: ze hřiště odchází Božovič, přichází Terzič.

87
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas, ve kterém od dvanácté minuty vede hostující klub.

86
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Saliste, přichází Stepanov.
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Michajlov, přichází Plotnikov.

85
    Domácí brankář rozehrává od své branky, pokouší se směr hry co nejrychleji přenést a podpořit spoluhráče ve snaze vyrovnat.

82
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Mc Woods, přichází Golovljov.

82
    Podgorica rozehrávala rohový kop, ale do šance se dostat nedokázala,

81
    Meerits se rozhodl pro dlouhý výkop, ze kterého těžil Michalov, ale do střelecké pozice se propracovat už nedokázal.

79
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, na výraznější šanci ve druhém poločase čekáme. Obrany hrají velmi dobře.

77
    Narva se snaží vyrovnat, ale nyní hostující obrana hraje velmi dobře. Vučič neuspěl v souboji jeden na jednoho.

76
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Perovič, přichází Vujačič.

Jan Prošek

Branky: 12. Ivanovič, 88. Mijič

Karty:   34. Prošin (NAR) – 31. Bakič (BDC)

JK Trans Narva: Meerits – Skinjov, Nesterovski, Prošin, Tamberg – Zakarlyuka, Poljakov, Saliste, Michalov – McWoods
    Náhradníci: Matrassov – Golovljov, Kondrattsev, Michailov, Plotnikov, Stepanov, Tserazov

FK Budućnost Podgorica: Dragojevič – Milič, Vučič, Damjanovič, Boljevič – Bakič, Mirkovič, Ivanovič – Bozovič, Perovič, Mijič
    Náhradníci: Radovic – Raickovič, Roganovič, Stoiljkovič, Rerziřč, Vujacic, Zarubica
    Čtvrtek 18.07.2019
    Budućnost Podgorica - Narva 4:1

Branky: 2. Vučić, 49. Bakić, 56. Perović, 78. Zarubica – 39. Golovljov

Karty:   27. Milić (BDC) – 70. Plotnikov (NAR), 77. Poljakov (NAR)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:14.