Riga FC – Dundalk 0:0 (4:5 po pen.) | AIK Stockholm – Ararat-Armenia 3:1 (kon.) | Karabach – Partizani Tirana 2:0 (kon.)
Rosenborg – Linfield 4:0 (kon.) | Ludogorec – Ferencváros 2:3 (kon.) | Kluž – Astana 3:1 (kon.)
Piast Gliwice – BATE 1:2 (kon.) | Maribor – Valur 2:0 (kon.) | Sutjeska – Slovan Bratislava 1:1 (3:2 po pen.)
Celtic – FK Sarajevo 2:1 (kon.)
CFR Kluž
3:1 (2:1)
FC Astana
Středa 17.07.2019, 20:00 • Stadionul Dr. Constantin Rădulescu (Kluž) • Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Ode mě je to vše, na počtenou! (22:09:11)

Soupeřem Kluže v dalším předkole Ligy mistrů bude izraelské Maccabi Tel Aviv, Astana se už v Evropské lize utká se Santa Colomou z Andorry.

Kluž po porážce 0:1 v Astaně musela na svém hřišti zvítězit alespoň dvougólovým rozdílem. A přesně to se také stalo. I když zpočátku tomu nic nenasvědčovalo, protože rumunská parní lokomotiva musela následkem pomalého rozjezdu dohánět jednogólovou ztrátu. Naštěstí pro ni se ještě do přestávky dokázala dostat do vedení a po změně stran ho i navýšit. Přesto měla o postup obavu až do poslední minuty, kdy ji Arlauskis musel zachránit zákrokem večera.

Držení míče: 61% : 39%.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 8:4.

90+5
    90+4. Janga měl na hlavě postup Astany

90+4
    Janga propásl příležitost stát se hrdinou! Na hranici malého vápna vyrobil takzvanou rybičku, kterou Arlauskis chytil jen s velkou dávkou štěstí! Po zákroku večera si rumunské publikum zhluboka oddechlo.

90+2
    Domácí natahují čas jak jen to jde. Ve zbytku utkání je pro ně ze všeho nejdůležitější neinkasovat.

90+1
    Mubeleho centr si Arlauskis (Kluž) pohlídal. A není žádným překvapením, že balon podržel.

90
    Kluž bude muset bránit výsledek ještě pět minut.

88
    Astana usiluje o snížení. Šimunovič proto odcentroval do vápna, tam ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.

86
    Také Kluž už vystřídala potřetí. Zbytek zápasu dosleduje z útrob stadionu Ciprian Deac, naopak na hřišti bude bojovat Ovidiu Hoban.