Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 1:1 (kon.) | Kajrat – Široki Brijeg 2:1 (kon.) | FK Makedonija – Alaškert 0:3 (kon.)
KF Teuta – Ventspils 1:0 (kon.) | Inter Turku – Brøndby 2:0 (kon.) | Levadia Tallinn – Stjarnan 3:2 (po pr.)
RFS Riga – Olimpija Lublaň 0:2 (kon.) | RoPS Rovaniemi – Aberdeen 1:2 (kon.) | Universitatea Craiova – Sabail 3:2 (kon.)
Dinamo Minsk – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Levski – Ružomberok 2:0 (kon.) | Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 4:0 (kon.)
Cracovia – Dunajská Streda 2:2 (po pr.) | Haugesund – Cliftonville 5:1 (kon.) | Milsami – FCSB 1:2 (kon.)
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 6:0 (kon.) | CS Petrocub – Larnaka 0:1 (kon.) | Kutaisi – Ordabasy 0:2 (kon.)
Vaduz – Breidablik 2:1 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Honvéd 1:1 (kon.) | Zrinjski Mostar – AP Brera Strumica 3:0 (kon.)
Beer Ševa – Laçi 1:0 (kon.) | Niederkorn – Cork City 1:2 (kon.) | Engordany – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.)
B36 Tórshavn – Crusaders 2:3 (kon.) | Hajduk Split – Gżira 1:3 (kon.) | Hibernians – Soligorsk 0:1 (kon.)
Kukësi – Debrecín 1:1 (kon.) | Fehérvár – Zeta 0:0 (kon.) | Mura – Maccabi Haifa 2:3 (kon.)
Norrköping – St Patrick´s 2:1 (kon.) | Shkupi – Pjunik 1:2 (kon.) | Vitebsk – KuPS 1:1 (kon.)
Ballymena – Malmö 0:4 (kon.) | Budućnost Podgorica – Narva 4:1 (kon.) | Domžale – Balzan 1:0 (kon.)
Kilmarnock – Connah's Quay 0:2 (kon.) | Niš – Flora 2:2 (kon.) | Rangers – St Joseph's 6:0 (kon.)
Trnava – FK Radnik 2:0 (3:2 po pen.) | Reykjavík – Molde 0:0 (kon.) | Legia – Europa 3:0 (kon.)
Shamrock – Brann 2:1 (kon.)
Cracovia Krakov
2:2 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Čtvrtek 18.07.2019, 19:00 • Stadion MKS Cracovia (Kraków) • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (21:41:57)

Domácí ještě chvíli žili sen o postupu, ale ten byl jen krátký, rozhodčí ukončil hru a postupuje slovenská Dunajská Streda. Pro Cracovii to vypadalo dobře od 2. minuty, kdy se prosadil Rafael, jenomže na jeho trefu odpověděl ve druhé minutě, druhého poločasu, Connor, takže se šlo do prodloužení. V nastaveném čase rozhodl, a stal se hrdinou slovenských fanoušků, Eric Ramirez. Na postupu Dunajské Stredy nic nezměnil ani vlastní gól Davise z nastavení druhého prodloužení. Postup tak slaví Dunajská Streda, která si zahraje ve druhém předkole s řeckým Atrimotsem.

120+3
    120+2. DAVIS - 2:2

120+2
    Cracovia právě vstřelila branku!
    Dlouhý míč z vlastní poloviny domácích propadl až před branku hostí. Vypadalo to na Filipa Piszczeka, ale v konečné fázi si míč do branky srazil vlastním gólem ERIC DAVIS.

120+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

120
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Divkovic, přichází Beskorovainyi.

119
    Domácí Rapa nezvládl u rohového praporu souboj s Davisem, takže bude Jedlička odkopávat od vlastní branky.

118
    Do konce už chybí jen pár minutek. Už je skoro jasné, že do druhého předkola Evropské ligy postoupí slovenský tým.

116
    Po levé straně se do vápna dostal Piszczek a z velkého úhlu vystřelil. Jeho střelu lapil, dnes fantastický, Jedlička.

114
    Po odraženém míči se ke střele dostal domácí Diego, ale ani jeho střela se do branky nevešla.

113
    Z nějakých 25 metrů se do míče opřel Gol, ale svému příjmení nedostál a míč skončil pouze nad brankou Jedličky.

112
    Po dlouhém nákopu se dopředu dostal Vida, jenomže ho zastavil rozhodčí, který mu odmával ofsajd.

111
    Domácí se ještě snaží dostat dopředu a zatlačit na soupeře. Jejich tlak je ale spíše bezzubý.

110
    Startuje poslední desetiminutovka prodloužení. Už teď je jisté, že se penalt nedočkáme. Do poslední desetiminutovky vstupují v lepší pozici rozhodně hosté, protože by vypadli pouze v případě, že by Cracovia vstřelila dvě branky.

109
    Domácí Rapa se otočil kolem protihráče a odcentroval do vápna. Tam byl van Amersfoort, který se k míči nedostal.