Benfica – Chivas USA 3:0 (kon.) | Arsenal – Fiorentina 3:0 (kon.) | Bayern – Real Madrid 3:1 (kon.)
Juventus – Tottenham 2:3 (kon.)
Juventus FC
2:3 (0:1)
Tottenham Hotspur
Neděle 21.07.2019, 13:35 • National Stadium, Singapur (SIN) • International Champions Cup
    Tottenham slaví výhru po nádherné trefě z nastaveného času

Juventus po přestávce předvedl rychlý obrat, když na úvodní gól Erika Lamely odpověděli během rozmezí čtyř minut Gonzalo Higuaín a Cristiano Ronaldo. Tottenham ovšem nesložil zbraně, ba naopak. Lucas Moura nejprve vyrovnal a v nastavení předvedl skvělé napadání, kterého využil Harry Kane a prosadil se střelou ze středového kruhu. Konečný výsledek střetnutí zní. Juventus FC 2 Tottenham Hotspur 3. (15:35:47)

90+4
    90+3. Harry KANE - 2:3

90+3
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Wojciech Szczesny byl v samotném závěru zápasu nachytán na švestkách, když ho parádní střelou ze středového kruhu překonal HARRY KANE! Nyní je to 3:2! Asistence: Lucas Moura.

90+2
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Oliver Skipp, přichází Jamie Bowden.

90
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

88
    Paulo Gazzaniga musel rychle vyběhnout za šestnáctku, aby kolmou přihrávku Juve odkopl.

87
    Tottenham rozjel krásnou kombinační akci, střela z hranice šestnáctky ale byla Juventusem zablokována.

86
    Simone Muratore před pár okamžiky přišel na hřiště a nyní se uvedl nepřesnou střelou zpoza šestnáctky.

84
    Wojciech Szczesny byl po malé domů nepříjemně napadán, situaci ale vyřešil přesnou rozehrávkou.
    83. Cristiano Ronaldo oslavující úvodní gól v letní přípravě

83
    Na opačné straně hřiště mohl přinést rozhodnutí Gonzalo Higuaín, jenže jeho přízemní střela z pravé strany šestnáctky těsně minula vzdálenější levou tyč! V hledišti to jen hlasitě zahučelo.

82
    Harry Kane si z pravé strany šestnáctky krásně navedl míč na levačku a přízemní střelou těsně minul vzdálenější levou tyč brány Juventusu!

81
    Harry Kane byl zřejmě hráčem, který se snažil uprostřed šestnáctky dostat k hlavičce, ale neuspěl.

80
    Za pár okamžiků se rozeběhne posledních deset minut zápasu a zatím to vypadá po 90 minutách na remízu.

76
    Oba týmy dostaly čas na oddech a občerstvení u střídaček. Pauza trvala tři minuty. Opět se hraje.

76
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Grigoris Kastanos.

76
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Simone Muratore.

Tomáš Reiner

Branky: 56. Higuaín (Bernardeschi), 60. Ronaldo (Sciglio) – 30. Lamela, 65. Moura (Ndombèlé), 90+3. Kane (Moura)

Karty:   44. Parrott (TOT)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:7.
    Juventus FC: Buffon (46. Szczesny) – Cancelo, Bonucci (C) (63. de Ligt), Rugani (46. Demiral), De Sciglio – Can (46. Rabiot), Pjanić (76. Muratore), Matuidi (76. Kastanos) – Bernardeschi, Mandžukić (46. Higuaín), Ronaldo (63. Pereira).
    Náhradníci: Szczesny, Pinsoglio, Loria – de Ligt, Demiral, Di Pardo, Coccolo, Beruatto, Rabiot, Kastanos, Muratore, Toure', Frederiksen, Pereira, Higuain, Mavididi.

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Walker-Peters (71. Marsh), Alderweireld (C) (46. Foyth), Tanganga (46. Vertonghen), Georgiou (71. White) – Skipp (90+2 Bowden), Winks (63. Roles) – Lamela (63. Ndombèlé), Alli (46. Sissoko), Son (46. Moura) – Parrott (46. Kane – C).
    Náhradníci: Whiteman, de Bie – Bowden, Moura, Ndombèlé, Roles, Lyons-Foster, White, Vertonghen, Foyth, Kane, Eriksen, Marsh, Sissoko.

Rozhodčí: Ahmad A'Qashah. Asistenti: Ronnie Koh Min Kiat, Chai Lee Ong. Čtvrtý rozhodčí: Nathan Chan

Diváci: 50176