Atlanta United – DC United 2:0 (kon.) | Cincinnati – New England 0:2 (kon.) | Orlando City – New York RB 0:1 (kon.)
Seattle – Portland 1:2 (kon.)
Orlando City
0:1 (0:1)
New York Red Bulls
Pondělí 22.07.2019, 01:30 • Orlando City Stadium (Orlando) • Americká MLS

Hosté to nakonec zvládají a vítězí těsným rozdílem 0:1! Polovina druhého poločasu se nesla ve vyrovnané hře, která byla víceméně k vidění v prvním poločase. Avšak Orlando postupem času začalo získávat navrch a v poslední čtvrt hodině hry mělo doslova drtivý tlak. Z něj přišla i nastřelená tyčka, několik závarů a slibných centrů před branku Red Bulls. Nicméně hráči Orlanda nedokázali dát míč do branky. (03:32:05)

90+6

90+6
    Do pokutového území mířily nyní dva, tři zajímavé centry. Defenzíva Red Bulls se už brání z posledních sil.

90+5
    Ubráněný útok hostů a následuje odkop od jejich branky. Tohle už by měli zvládnout ubránit.

90+4
    Předposlední minuta nastavení a hosté jsou velmi blízko ke svým dalším třem bodům.

90+3
    Hráči Orlanda se snaží roztahovat hru...avšak nyní se jim nedaří dostat míč do pokutového území.

90+2
    V první minutě se nic nedělo, protože byl ošetřován hráč hostů.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí právě signalizoval ještě pětiminutové prodloužení.

90
    Hráči hostí každou chvíli posedávají na trávníku a snaží se pozdržet čas, jak to jen jde.

90
    Hostům se podařilo dostat míč až k brance soupeře, ale ti dlouhým nákopem vrací hru zpět před Roblese.

89
    Několikátý roh v podání domácích, ale ani tento nepřinesl radost pro domácí příznivce.

88
    Jeden z hostů zůstal na trávníku a je jasné, že se danému hráči nechce příliš na nohy.

88
    Domácí již nadobro uzavřeli svého soka před jeho brankou a ti teď jsou pod velkým tlakem.

87
    Nyní čelili rohovému kopu, který pro hostující barvy dopadl dobře.

86
    Kombinace hráčů ve fialových dresech a uvidíme, čemu ještě bude čelit Robles a jeho spoluhráči.

85
    Posledních pět minut zápasu a domácí neúnavně útočí. Red Bulls se již dobrých deset minut jen brání a určitě už by rádi za konec zápasu.

84
    Ani další útok Orlanda nekončí v brance. Hráč míč podběhl a bude z toho jen odkop od branky Orlanda.

83
    Robles dostává žlutou kartu za zdržování hry.

81
    Orlando utahuje šroubky a defenzíva Red Bulls má plno práce. Hosté se již notnou chvíli nedostali do pořádného útoku.