Cercle Brugge – Standard 0:2 (kon.) | Sint-Truiden – Mouscron 0:1 (kon.) | Waregem – Mechelen 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Club Brugge 1:3 (kon.)

90+3
    Žlutou kartu dostává Nathan de Medina (Royal Excel Mouscron).

90+1
    O tři minuty bude nastaven druhý poločas.

90
    Hosté mají míč na svých kopačkách a svým způsobem kontrolují hru a snaží se dohrát závěrečné minuty.

89
    Ofsajd Truidenu zastavil jejich další útočný pokus.

88
    Po faulu hostů přichází krátká rozehrávka domácího celku, který se snažil dostat do šestnáctky soupeře, ale byl odzbrojen.

87
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Dimitri Mohamed, přichází Benjamin Van Durmen.

86
    Domácí se pokouší a vyrovnání, ale nyní má míč jejich soupeř, který vyváží míč na jejich polovinu.

85
    Omlouváme se za menší technické problémy. I nadále je skóre jednobrankové pro hostující celek.

81
    Šikovný centr z levé strany, který se pokoušel hlavičkovat domácí hráč, avšak v tísni obránce dostal míč nad branku.

80
    Avšak ani druhý pokus v krátké době za sebou nepřinesl ohrožení hostující branky a Mouscron deset minut před koncem drží jednobrankové vedení.

79
    Roh neznamenal výraznější nebezpečí, nakonec je míč sražen do zázemí a pro domácí se naskýtá další příležitost rohového kopu.

78
    Rohový kop pro domácí celek...dokáže z něj nyní vyrovnat?

77
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Joan Campins, přichází Alessandro Ciranni.

76
    Truiden začíná být v posledních minutách o něco aktivnějším celkem a dostává se k centrům před branku Mouscronu.

75
    Zato další akce domácího celku už byla nebezpečná! Před brankou se snažil hlavičkovat míč Jordan Botaka a moc mu nescházelo, aby trefil letící centr.

74
    Střela ze střední vzdálenosti nenadělala hostujícímu brankáři větší problémy.

73
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Elton Acolatse, přichází Yohan Boli.

71
    Dobré dvě minuty nyní nebylo na hřišti co k vidění. Hra na polovině hřiště, kde se oba celky snažily o trvalejší podržení míče.