Sobota 27.07.2019, 17:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 1. kolo

Ofsajdy: 4:4.
    Fauly: 13:15.
    ŽK: 3:3.
    ČK: 0:0. (18:56:04)

Je za námi zápas prvního kola rakouské Bundesligy mezi Admirou a Wolfbergerem. Tři body nakonec po zásluze berou hosté, kteří také byli favority duelu. Skóre otevřel už v prvním poločase Shon Zalman Weissman, který se trefil i v poločase druhém. Konečnou podobu výsledku dal Anderson Niangbo. Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem a dostávali se do šancí. Zatímco Admira zahrozila pouze jednou v prvním poločase, kdy trefila břevno.

90+4

90+4
    K vidění je zřejmě poslední útočná akce. Tu má na svědomí Admira. Ve vápně se dostala k zakončení, ale opět neuspěla.

90+3
    Wolfsberger šel do rychlého protiútoku a přišel o míč. Šance se tak otevřela pro Admiru. Na hranici pokutového území se míč dostal k Sethu Pantsilovi, jenž si pohrál se třemi hráči, ale zakončení nezvládl a hodně přestřelil.

90+2
    Hosté to nyní zkoušeli dlouhým nakopávaným balonem. Jenže ten skončil pouze v náruči Leitnera.

90+1
    Už to vypadalo, že by se Admira mohla dostat do šance. Jenže praporek pomezního byl proti.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Admira se dostala k několika střelám, ale žádná gólová nebyla. Tu poslední lapil do svých rukavic Alexander Kofler.

89
    V závěru zápasu se domácí dostávají ještě k rohovému kopu.

87
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Pascal Petlach.

86
    Admira se snaží alespoň o čestný úspěch. Ovšem problém je ten, že jejich útočné snažení vždy končí na hranici šestnáctky.

84
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Marcel Ritzmaier, přichází Alexander Schmidt.

83
    Máme tu dalšího potrestaného hráče žlutou kartou. Tím je tentokrát za stažení protihráče hostující Romano Schmid.

82
    Hosté vybojovali rohový kop, z kterého ale nic nevytěžili.

81
    Hra Admiry postrádá momentálně úplně všechno. Wolfsberger je jasně lepší a nepouští domácí celek vůbec k ničemu.

80
    A mohlo to být o čtyři branky! Z levé strany se dostal do zakončení opět Anderson Niangbo a levačkou napálil vzdálenější tyč.

79
    Wolfsberger naprosto v klidu kontroluje poslední část zápasu, v klidu drží míč a už se nikam nežene.
    76. Anderson NIANGBO - 0:3