K. Vary – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | Olomouc – Kokšetau 2:3 (2:3 po s.n.) | Litoměřice – Litvínov 2:4 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Kladno – Slavia 6:4 (kon.) | Přerov – Opava 2:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Čtvrtek 01.08.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Přípravné zápasy
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:35 TUPÝ - 6:3
   
  59:35
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak ještě jedna gólová radost pro domácí celek. JIŘÍ TUPÝ dostal přihrávku od Matyáše Svobody přes brankoviště a u levé tyčky zakončoval do prázdné branky. Asistence: Matyáš Svoboda a Filip Suchý.
  53:59 ROUBÍK - 5:3
   
  53:59
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Nakonec se Slovan dostal k přesilovkové trefě a je sníženo! Vladimír Brož zakončoval od modré čáry, ale trefil jen betony Altrichtera. JAROSLAV ROUBÍK ovšem věděl, kam se postavit a doražený puk poslal do klece. Asistence: Vladimír Brož.
  46:50 Matyáš SVOBODA - 5:2
   
  46:50
  Piráti právě vstřelili branku!
  Opět se domácí celek prosazuje v početní výhodě a aktuálně vede o tři trefy! MATYÁŠ SVOBODA si od pravého mantinelu šikovně najel mezi kruhy a střelou do levé šibenice navyšuje vedení svého celku. Asistence: Jan Svoboda a Vít Seemann.
  25:36 VRHEL - 4:2
   
  25:36
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti využívají další přesilovku, ačkoliv je to nyní pořádně šťastná trefa! STANISLAV VRHEL stál ve správný čas na správném místě. Bránící hráč totiž vyhazoval a trefil jej do těla, šestnáctiletý hráč se prosazuje potřetí v utkání! Asistence: Kryštof Hrala a Jan Svoboda.
  23:38 Stanislav VRHEL - 3:2
   
  23:38
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak to je fazóna STANISLAV VRHELA, který k brance a asistenci přidává i druhou branku! Chomutovský odchovanec se dostal po střele Kryštofa Hraly ke kotouči u levé tyčky a střelou do odkryté klece se prosadil podruhé v utkání. Asistence: Kryštof Hrala.
  20:53 BROŽ - 2:2
   
  20:53
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Hned v první minutě prostřední části máme srovnáno! Po střele od modré čáry přišla teč a Běhula vyrazil kotouč jen před sebe. Do odkryté klece se pak prosadil JIŘÍ SEVERA! Asistence: Dominik Málek a Tomáš Vildumetz.
  19:16 SEVERA - 2:1
   
  19:16
  Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
  Nyní se už Slovanu povedlo vsítit branku v početní výhodě a před koncem první periody je to zase o jednu branku! Vladimír Brož vypálil po přihrávce Roubíka a JIŘÍ SEVERA jeho ránu protečoval za záda Richarda Běhuly. Asistence: Dominik Málek.
  16:51 Stanislav VRHEL - 2:0
   
  16:51
  Piráti právě vstřelili branku!
  Nejdříve byl ve velké šanci Miroslav Hradecký, ale zblízka Stahla nepřekonal. Pokračující akce ale již úspěšná byla, Stanislav Vrhel si najel k pravé tyčce a poslal puk do brankoviště, kde se podruhé prosadil JAN SVOBODA! Asistence: Stanislav Vrhel a Marcel Hlaváček.
   
  06:44
  Piráti právě vstřelili branku!
  Nyní se již domácí celek dostává do vedení po pěkné a rychlé akci mladíků. STANISLAV VRHEL dostal přihrávku do útoku a tělem si pokryl kotouč. Před Stahlem zakončoval na dlouhou ruku bekhendem a i se štěstím prostřelit ústeckého brankáře. Asistence: Kryštof Hrala a Jan Svoboda.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 7. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 17. J. Svoboda (Vrhel, Hlaváček), 24. Vrhel (Hrala), 26. Vrhel (Hrala, J. Svoboda), 47. M. Svoboda (Svoboda, Seemann), 60. Tupý (M. Svoboda, Suchý) – 20. Severa (Brož, Roubík), 21. Severa (Málek, Vildumetz), 54. Roubík (Brož)


  Piráti Chomutov: R. Běhula (30. Altrichter) – Hlaváček, Havel, Seemann, Zeman, Šuráň, Pařízek – Tupý, Suchý, M. Svoboda – Hrala, Vrhel, J. Svoboda – Hradecký, Koláček, Kofroň.
  HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (T. Svoboda) – Málek, Brož, Smetana, Zdvořáček, Hes, Mareš – Severa, Roubík, Vildumetz – Procházka, Merta, Kordule – Wojnar, Krliš, Harkabus.

  Diváci: 1 106